Úvod O nás Blog Fotogaléria Stiahnite si Hľadáme vedúcich a zdravotníkov Časté otázky Kontakt
Ste práve tu: www.ckslniecko.sk > Slniečko pre firmy

Naše služby pre firmy a kolektívy

CK Slniečko je najväčšia detská cestovná kancelária s dvadsať ročnou tradíciou.
Okrem širokej ponuky letných táborov, škôl v prírode a školských výletov ponúkame aj služby pre firmy, rodiny a skupiny.


ZABEZPEČUJEME

Animačný program  - pre deti aj dospelých
Animačný program
pre deti aj dospelých

Na požiadanie vám pripravíme animačný program na mieru pre vašu firemnú akciu, teambuilding, oslavu narodenín, deň detí a ďalšie podujatia. Program zabezpečíme personálne, technicky a aj materiálne.

Prenájom rekreačných stredísk -
Prenájom rekreačných stredísk

V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť ubytovanie, spoločenské či konferenčné priestory v jednom z našich rekreačných stredísk. Na výber je široká škála zariadení po celom Slovensku.

 -

Portfólio našej cestovnej kancelárie sa rozširuje aj na produkty a služby pre organizácie a firmy ako aj pre deti zamestnancov, a to vo forme rôznych eventov. Radi pre vás zabezpečíme:
-animačné programy na vaše firemné večierky (pre deti aj dospelých)
-športové dni
-teambuildingy
-prenájom atrakcií (sumo, hrad, airsoft, luk, vzduchovky + iné … cena dohodou)
-poznávacie výlety na Slovensku aj v zahraničí
-skupinové rodinné dovolenky na Slovensku aj v zahraničí s animačným programom
-adaptačné zážitkové kurzy
-vianočné párty
-detské programy (Mikulášske poobedia, Maškarné karnevaly, MDD, športové turnaje, narodeninové párty)

Na každú akciu vieme zabezpečiť miesto a priestory podľa výberu z našich stredísk a komplexný servis (catering alebo reštauračné stravovanie, ubytovanie, výzdobu, moderátorov, technické vybavenie, animátorov, materiál k aktivitám, atrakcie a účinkujúcich podľa typu eventu).

Plesy -
Plesy

Veľké prezentačné projekty, mozaika hudobných štýlov, atraktívnych vystúpení zaujímavých umelcov, priestor na ozvláštnenie a vytvorenie jedinečnosti každého plesu, možnosť prezentácie spoločnosti podporou kultúrnych projektov a iných charitatívnych akcií. Komplexne zabezpečujeme dramaturgiu a scenár slávnostného večera.

Prenájom a obsluha atrakcií -
Prenájom a obsluha atrakcií

Zapožičiavame naše atrakcie spolu s kompletným servisom počas podujatia.
Na výber sú napríklad:
-airsoft
-paintball
-nafukovací hrad
-zápasenie sumo
-lukostreľba
Ďalšie atrakcie vieme zabezpečiť individuálne podľa potreby.

Poznávacie zájazdy a fakultatívne výlety -
Poznávacie zájazdy a fakultatívne výlety

Zabezpečujeme jednodňové aj viacdenné pobytové poznávacie zájazdy na Slovensku a v zahraničí so službami delegáta a s kompletným servisom. V ponuke máme výlety Praha, Brno, Krakov, Viedeň, Budapešť a mnoho ďalších atraktívnych miest podľa záujmu.

Firemné večierky -
Firemné večierky

Zabezpečíme výber vhodného miesta na firemný večierok, komplexný full-servis v oblasti réžie, dramaturgie programu, gastronómie a technického aparátu. V prípade potreby zabezpečíme ubytovanie a dovoz hostí.

Konferencie a semináre -
Konferencie a semináre

Konferencie a semináre Príprava priebehu profesionálnych seminárov a konferencií, zabezpečenie audio techniky, široký výber tlmočníkov (simultánne, konzekutívne tlmočenie), reporty, kontakt s médiami a PR aktivity.

Rodinné dovolenky -
Rodinné dovolenky

Na základe vašich požiadaviek vám vieme pripraviť rodinnú dovolenku v jednom z našich stredísk na Slovensku. V ponuke je napríklad Duchonka, Tatry, Liptov, Orava a mnohé ďalšie. V prípade záujmu vám počas pobytu zabezpečíme výlet do blízkeho okolia alebo fakultatívny výlet do zahraničia spolu s delegátom. Počas pobytu vieme zabezpečiť animačný program pre deti aj dospelých.

Vlastná dopravná spoločnosť -
Vlastná dopravná spoločnosť

Na váš firemný výlet alebo večierok vás radi odvezieme našimi novými modernými autobusmi ISUZU Visigo za najlepšie ceny na trhu. Viac na našej stránke autobusová doprava.
www.sunbus.sk

Teambuildingy a športové dni -
Teambuildingy a športové dni

Teambildingové projekty pre väčšie aj menšie skupiny, tematicky aj športovo ladené programy, návrhy aktivít pre rôzne vekové skupiny od adrenalínových odvážlivcov po jednoduché zvládnutie humorne ladených úloh, programy pre deti s rodinami a aj samostatné malé skupiny, laser game, airsoft ...

Detské programy -
Detské programy

Špeciálne pripravované programy pre rôzne vekové kategórie, indoorové aj outdoorové aktivity, programy plné rozprávkových postavičiek, zaujímavých a netradičných súťaží, programy, na ktoré deti nezabúdajú … , Mikulášske poobedia, Maškarné karnevaly, MDD, športové a sprievodné programy pre deti ...


Akceptujeme platbu:
Akceptujeme platbu
©1996-2017 CK Slniečko, spol. s r.o.
Všetky práva vyhradené.
Tel: +421 (0) 915 879 018, +421 (0) 32 652 19 11
E-mail: slniecko@ckslniecko.sk
Návštevníci od 7.1.2009:
Stránku vytvoril kreatívny tím
Lemon Lion - Reklama, Webové stránky, SEO