Penzión Slniečko - Duchonka
Penzión Fortunato - Duchonka
Sunbus - Nepravidelná zájazdová autobusová doprava po celom Slovensku a Európe.

Vážené pani učiteľky,
páni učitelia, milí žiaci!

CK Slniečko je najväčšia detská cestovná kancelária na Slovensku. Tento rok aj vďaka Vám oslavujeme - sme tu pre Vás už krásnych 20 rokov!!! Nechválime sa len okrúhlym výročím a kvantitou, ale predovšetkým každoročnou väčšou kvalitou. Už roky Vám prinášame možnosť prežiť nádherné chvíle v školách v prírode v starostlivo vybraných komfortných hoteloch a penziónoch v najkrajších slovenských a aj zahraničných lokalitách. Samozrejme aj v tomto školskom roku sme pre Vás pripravili pestrú a veľmi kvalitnú ponuku škôl v prírode s komplexnými doplnkovými službami, ktoré sú zárukou Vašej všestrannej spokojnosti. Nech sa páči, prezrite si náš nový katalóg, vyberte "Váš ideál" a to ostatné zariadime už my. Tešíme sa na Vás a ďakujeme za dôveru!


CK Slniečko - už 20 rokov Váš spoľahlivý partner!


Krásny deň učiteľov!

Milí učitelia, tento rok sa čarovne spojil Váš sviatok učiteľov s Veľkonočným pondelkom. Keď Veľkú noc považujeme za začiatok niečoho nového, je pekné si predstaviť, že by práve školstvo zažilo znovuzrodenie. Vzdajme česť J.A.Komenskému, jeho revolučným myšlienkam a všetkým učiteľom!

[28. 03. 2016]

Aké výhody prináša škola v prírode s cestovnou kanceláriou?

Stále viac škôl si pri organizácii školy v prírode (ŠvP) vyberá z bohatých ponúk cestových kancelárií. Aké výhody a pridanú hodnotu takáto ŠvP prináša? Odpoveď nájdete v niekoľkých nasledujúcich bodoch.

[05. 02. 2016]

CK Slniečko podporuje štrajk učiteľov!

Cestovná kancelária Slniečko sa snaží dbať na svoju apolitickosť. Nevyjadrujeme podporu žiadnej strane či politickému hnutiu. Dnes však vyvstala spoločenská požiadavka na zaradenie sa k názorovému prúdu!

[02. 02. 2016]

Nový rok - nová škola v prírode

Ak ste frustrovaný z vysokej obsadenosti škôl v prírode a každý Váš vysnívaný termín je už rezervovaný, potom máme pre Vás dobrú správu. Rozšírili sme ponuku. Čaká na Vás hneď 8 termínov v skvelo vybavenom stredisku. Teší sa na Vás ŠvP Radava, penzión Iveta.

[13. 01. 2016]

VILABELA - tvorivá hra, hravá škola

Slávne je mesto Banská Štiavnica – v náručí okolitých lesov a hôr, pod zhovievavým zrakom legendárneho Sitna a jeho rytierov, tu história dýcha na každom kroku, banícka sláva ešte vrhá svoje striebristé odlesky na kamenné dlaždice spletitých uličiek...Takto krásne romanticky napísaný blog Vám priblíži, ako to vyzerá na netradičnej Škole v prírode..

[2. 10. 2015]

Nová ponuka na školy v prírode jar 2016 je už tu!

Vyberajte si školu v prírode v predstihu. Zabezpečíme Vám najlepšie termíny a pri výbere do 30.11.2015 máte školu v prírode so zľavou až 10€!
Tento rok sme pre Vás pripravili aj novinky! V penzióne VilaBela pri Banskej Štiavnici Vás čakajú kreatívne dielne, statok so zvieratkami a ústretový personál.
Mierite so školou v prírode vyššie? Skúste až na Donovaly. Nový penzión Javorina s bazénom, ihriskom a naviac v atraktívnom prostredí.
Do našej ponuky sa opäť dostal aj luxusný penzión Alžbeta v Demänovskej doline.
Prezrite si našu celú ponuku tu a určite si vyberiete.

[28. 8. 2015]

Jeseň v škole v prírode!

Prečo nezačať školský rok v prírode?! Školy v prírode na jeseň máme v top lokalitách za neprekonateľné ceny. Pobyt od pondelka do piatku vrátane plnej penzie je len za 60€!
Poďte s nami na penzión Slniečko na Duchonke alebo na hotel František na Čertove pri Púchove.
Pridajte sa k nám a začnite školský rok v prírode!

[23. 8. 2015]
Povedali o našich Školách v prírode Slničko pre firmy
Europska.sk
Sme členom Sacka!
Trpaslíci
Pre školy