Penzión Slniečko - Duchonka
Penzión Fortunato - Duchonka
Sunbus - Nepravidelná zájazdová autobusová doprava po celom Slovensku a Európe.

Vážené pani učiteľky,
páni učitelia, milí žiaci!

CK Slniečko je najväčšia detská cestovná kancelária na Slovensku. Tento rok aj vďaka Vám oslavujeme - sme tu pre Vás už krásnych 22 rokov!!! Nechválime sa len okrúhlym výročím a kvantitou, ale predovšetkým každoročnou väčšou kvalitou. Už roky Vám prinášame možnosť prežiť nádherné chvíle v školách v prírode v starostlivo vybraných komfortných hoteloch a penziónoch v najkrajších slovenských a aj zahraničných lokalitách. Samozrejme aj v tomto školskom roku sme pre Vás pripravili pestrú a veľmi kvalitnú ponuku škôl v prírode s komplexnými doplnkovými službami, ktoré sú zárukou Vašej všestrannej spokojnosti. Nech sa páči, prezrite si náš nový katalóg, vyberte si "Váš ideál" a to ostatné zariadime už my. Tešíme sa na Vás a ďakujeme za dôveru!


CK Slniečko - už 22 rokov Váš spoľahlivý partner!


Nová ponuka škôl v prírode na školský rok 2017/18

Vážené pani učiteľky, páni učitelia! Už v predstihu k Vám prichádzame s novou ponukou škôl v prírode, lyžiarskych a plaveckých kurzov, na školský rok 2017/18. Spravte si nezáväznú rezerváciu ešte pred prázdninami a formality vyriešime začiatkom nového školského roka. Jesenné turnusy škôl v prírode ponúkame už od 69€! Zaistite si Váš obľúbený termín ešte dnes.

[08.06. 2017]

Sadzby cestovného poistenia platné pre rok 2017

Vážení pedagógovia, vláda schválila nový odvod na všetko neživotné poistenie vo výške 8%. Doteraz žiaden taký odvod neexistoval. Z toho dôvodou bola poisťovnňa nútená zdvihnúť cenu cestovného poistného na 2,70€ Všetky školy, ktoré už majú vystavenú zmluvu, budeme kontaktovať. Ďakujeme za pochopenie.

[14.10. 2016]

Kompletný balík v cene štátneho príspevku

Školy v prírode 2016/2017
Máme pre Vás balíčky lyžiarskych kurzov v cene štátneho príspevku na žiaka! Len u nás za 150€ dostanete okrem ubytovania a stravy aj skipass, inštruktora lyžovania alebo zdravotníka! Rezervujte ešte dnes!

[14.10. 2016]

Príspevok na školu v prírode a lyžiarsky kurz

Aj tento rok pridelí Ministerstvo v rámci rozpisu rozpočtu na rok 2016 príspevok 100 € na školu v prírode a 150€ na lyžiarsky kurz.
Príspevky na ŠVP sú určené pre žiakov prvého stupňa základnej školy (ZŠ) a špeciálnej základnej školy (ŠZŠ).
Príspevky na LK sú určené pre žiakov druhého stupňa základnej školy (ZŠ), špeciálnej základnej školy (ŠZŠ) a pre žiakov stredných škôl v dennej forme štúdia, na financovanie lyžiarskych výcvikov a kurzov, snowboardových výcvikov a kurzov a kombinovaných lyžiarskych alebo snowboardových výcvikov a kurzov (ďalej len „lyžiarske kurzy“).

Škola môže použiť príspevok na pokrytie nákladov na ŠvP pre toho istého žiaka najviac jedenkrát počas jeho návštevy základnej školy.
Príspevok na pokrytie nákladov na LK môže škola použiť pre toho istého žiaka najviac jedenkrát počas jeho návštevy základnej školy alebo strednej školy. Stanovený príspevok na jedného žiaka nie je možné deliť medzi viacerých žiakov.

viac aktualít na:www.minedu.sk
viac o pridelení príspevku na našom blogu alebo na www.minedu.sk

[06.09. 2016]

Nová ponuka Švp 2016/2017

Školy v prírode 2016/2017
Vyberajte si školu v prírode v predstihu a zabezpečte si tak najlepšie termíny!
Tento rok odporúčame osvedčený penzión VilaBela pri Banskej Štiavnici, kde Vás čakajú kreatívne dielne, statok so zvieratkami a ústretový personál.
Mierite so školou v prírode vyššie? Skúste až na Donovaly. Penzión Javorina s bazénom, ihriskom a naviac v atraktívnom prostredí.
Do našej ponuky sa opäť dostal aj luxusný penzión Alžbeta v Demänovskej doline.Prezrite si našu celú ponuku tu a určite si vyberiete.

[12.07. 2016]

Jeseň v škole v prírode!

Prečo nezačať školský rok v prírode?! Školy v prírode na jeseň máme v top lokalitách za neprekonateľné ceny. Pobyt od pondelka do piatku vrátane plnej penzie od 65€!
Poďte s nami na penzión Slniečko na Duchonke alebo na hotel František na Čertove pri Púchove.
Pridajte sa k nám a začnite školský rok v prírode!

[12. 7. 2016]

Krásny deň učiteľov!

Milí učitelia, tento rok sa čarovne spojil Váš sviatok učiteľov s Veľkonočným pondelkom. Keď Veľkú noc považujeme za začiatok niečoho nového, je pekné si predstaviť, že by práve školstvo zažilo znovuzrodenie. Vzdajme česť J.A.Komenskému, jeho revolučným myšlienkam a všetkým učiteľom!

[28. 03. 2016]

Aké výhody prináša škola v prírode s cestovnou kanceláriou?

Stále viac škôl si pri organizácii školy v prírode (ŠvP) vyberá z bohatých ponúk cestových kancelárií. Aké výhody a pridanú hodnotu takáto ŠvP prináša? Odpoveď nájdete v niekoľkých nasledujúcich bodoch.

[05. 02. 2016]

CK Slniečko podporuje štrajk učiteľov!

Cestovná kancelária Slniečko sa snaží dbať na svoju apolitickosť. Nevyjadrujeme podporu žiadnej strane či politickému hnutiu. Dnes však vyvstala spoločenská požiadavka na zaradenie sa k názorovému prúdu!

[02. 02. 2016]

Nový rok - nová škola v prírode

Ak ste frustrovaný z vysokej obsadenosti škôl v prírode a každý Váš vysnívaný termín je už rezervovaný, potom máme pre Vás dobrú správu. Rozšírili sme ponuku. Čaká na Vás hneď 8 termínov v skvelo vybavenom stredisku. Teší sa na Vás ŠvP Radava, penzión Iveta.

[13. 01. 2016]

VILABELA - tvorivá hra, hravá škola

Slávne je mesto Banská Štiavnica – v náručí okolitých lesov a hôr, pod zhovievavým zrakom legendárneho Sitna a jeho rytierov, tu história dýcha na každom kroku, banícka sláva ešte vrhá svoje striebristé odlesky na kamenné dlaždice spletitých uličiek...Takto krásne romanticky napísaný blog Vám priblíži, ako to vyzerá na netradičnej Škole v prírode..

[2. 10. 2015]
Povedali o našich Školách v prírode Slničko pre firmy
Europska.sk
Sme členom Sacka!
Trpaslíci
Pre školy