Úvod O nás Blog Fotogaléria Stiahnite si Hľadáme vedúcich a zdravotníkov Časté otázky Kontakt
Ste práve tu: www.ckslniecko.sk > O nás

O nás

Ani sa nám nechce veriť, ale je to už 19 rokov, kedy sme zorganizovali náš prvý letný tábor! V roku 1996 sa začala písať naša história. Bolo to úžasné, ako všetky deti a aj my vedúci, sme pri odchode z letného tábora plakali. Domov sa nám ísť veru nechcelo! A to bol moment, ktorý jednoznačne stanovil našu cestu, vznikla naša detská cestovná kancelária. Dnes sme už v pozícii lídra. Ročne odrekreujeme v našich školách v prírode a v detských táboroch tisícky detí. Spolupracujeme s najlepšími rekreačnými strediskami, hotelmi a penziónmi, ktoré sú priam predurčené na to, aby boli vaše deti spokojné a šťastné. K tomu treba samozrejme spomenúť náš starostlivo vybraný personál animátorov, zdravotníkov a našich manažérov, ktorí celoročne pripravujú tie najlepšie animačné programy s cieľom zaujať deti aj mládež všetkých vekových kategórií a záujmov. V našej ponuke nájdete množstvo noviniek, ale aj osvedčenú klasiku. Tábory sú pre deti už od 5 rokov a na svoje si s nami prídu aj teenageri a dospelá mládež. Vyberajte z viac ako 100 turnusov letných táborov na Slovensku, v Chorvátsku, Bulharsku, Taliansku, Francúzsku, či v Anglicku. Spokojnosť a bezpečnosť vašich detí sú pre nás najdôležitejšie.

Dnes môžeme tiež skonštatovať, že sa nám podarilo na základe našich dlhoročných skúseností a postrehov kreatívnych pedagógov nastaviť model ideálnej školy v prírode. Pre deti i učiteľský kolektív je to jednoducho iný „level“. Pani učiteľky, páni učitelia – presvedčte sa sami!

A čo ďalej? Doteraz nezrealizovaných nápadov a nových myšlienok máme v talóne neúrekom. Chceme sa o ne s Vami podeliť. Tak poďme ich spolu zažiť, nech to stojí za to!

Cestovná kancelária Slniečko   Cestovná kancelária Slniečko   Cestovná kancelária Slniečko   Cestovná kancelária Slniečko   Cestovná kancelária Slniečko   Cestovná kancelária Slniečko


CK Slniečko - náš tím

Mgr. Rastislav Haľko - Rastin
Mgr. Rastislav Haľko
Rastin

E-mail:

Profesia:

Manažér kvality a vzdelávania

Vzdelanie:

Magisterské (učiteľstvo, práca s mládežou)

Doterajšia spolupráca s CK Slniečko:

So Slniečkom si padli do oka na víkendovke na Zbyňove (pri Rajci) v roku 2005. Manažérsky zabezpečoval a viedol letné tábory na Sigorde, v Poráči, v Podskalí a na Duchonke. Boli to tábory na témy: Pán Prsteňov, Shrek, Harry Potter, Asterix a Obelix, Detská reality show a Pohoďák.

Predchádzajúca animátorská činnosť:

Od svojich 15-tich rokov pôsobil ako animátor mládežníckych skupín v rámci rôznych občianskych združení. Významne sa podieľal na formovaní a vzdelávaní animátorov. Zainteresovaný bol aj v mnohých projektoch zameraných na podporu a rozvoj práce s mládežou na Slovensku.

Charizma / charakteristiky:

Má zmysel pre detail, zodpovednosť, ale aj pre zábavu a humor. Obľúbený učiteľ fyziky :)

Špecializácia v CK Slniečko:

Už 5. rok vedie tím manažérov jednotlivých stredísk detskej rekreácie; organizuje školenia pre hlavných vedúcich a animátorov; kontroluje kvalitu realizácie animačných programov na turnusoch škôl v prírode a letných táborov.

Odkaz pre rodičov:

„„Sme tím animátorov, ktorým leží na srdci dobro Vašich detí. Cez kvalitné a príťažlivé animačné programy a výnimočnú detskú rekreáciu im ponúkame nielen zábavu, zážitkové aktivity, dobrodružstvo, ale aj nové poznanie, dotyk s prírodou, priateľstvo a rodinnú atmosféru.“ “

Odkaz pre dieťa:

„Na našich školách v prírode a letných táboroch nikdy nie si sám. Nájdeš tu priateľov, fajn atmosféru, dobrodružstvo, skvelé aktivity a hry. Jednoducho, ponúkame Ti nezabudnuteľné zážitky.“

Mgr. Lukáš Ševčík - Horčica
Mgr. Lukáš Ševčík
Horčica

E-mail:

Profesia:

Manažér zabezpečenia turnusov detskej rekreácie

Vzdelanie:

Magister v odbore pedagogika

Doterajšia spolupráca s CK Slniečko:

S CK Slniečko spolupracuje už piatu sezónu a od začiatku ako manažér. Manažérsky zastrešoval viaceré tábory zamerané na rôzne témy, od umeleckých až po extrémne, plné adrenalínu. No najznámejší je ako generál Horčica z vojenského tábora Misia Orava.

Predchádzajúca animátorská činnosť:

Bol predsedom Mládežníckeho parlamentu mesta Nitra. Spolupracoval s OZ Erko, s CK Cevarm a Tralaland. Detské rekreácie sú súčasťou jeho života už 10 rokov, počas ktorých formuje nielen decká, ale aj seba.

Charizma / charakteristiky:

Šialenec v plnej fazóne. Kde je krik a smiech, tam je určite on a jeho maskáčový tím..

Špecializácia v CK Slniečko:

Je to generál vojenského výcviku, expert v riešení zložitých úloh, Mister zábavy, všehochuti, adrenalínu a bláznovstva. Pritom všetkom stále duchom "večný mladík". Zabezpečuje prípravu a realizáciu turnusov škôl v prírode a letných táborov v strediskách na Orave a Donovaloch.

Odkaz pre rodičov:

„„Skúsenosti, ktoré mám z práce s deťmi hovoria za mňa. Vždy spravím všetko pre spokojnosť Vašu, ale hlavne Vašich detí.““

Odkaz pre dieťa:

„„Radi ťa uvidíme na akčnom lete na Orave :)“​“

Juraj Mikuš - Tento
Juraj Mikuš
Tento

E-mail:

Profesia:

Manažér zabezpečenia turnusov detskej rekreácie

Vzdelanie:

Erudovaný v odbore informačné technológie

Doterajšia spolupráca s CK Slniečko:

S CK Slniečko štartuje svoju 6. sezónu. Začínal ako animátor a programový vedúci teenage campu Pohoďák. Má za sebou desiatky táborov a škôl v prírode. V roku 2014 mal svoju premiéru ako manažér strediska Čertov. Jeho srdcovou záležitosť​ou sú umelecké a relaxačné tábory, ale teší sa aj na novú výzvu v podobe tábora Sportcamp.

Predchádzajúca animátorská činnosť:

S deťmi a mládežou pracuje už dlhých 1​2 rokov. Skúsenosti zbieral ako animátor v CK Azad, OZ Pre radosť a v Agentúre OK. Pracoval aj ako dobrovoľník v nadácii Úsmev ako dar či ako ochotník v divadle na Bojnickom zámku.

Charizma / charakteristiky:

Je to vodcovský typ a detailista, ktorý si potrpí na tom, aby všetko fungovalo na 110%. Na druhej strane miluje zábavu a najradšej zo všetkého rozdáva dobrú náladu. Práca animátora je jeho život, deti trpezlivo vypočuje a vie im dobre poradiť.

Špecializácia v CK Slniečko:

Expert na tábory pre teenagerov. Zabezpečuje prípravu a realizáciu turnusov škôl v prírode a letných táborov v strediskách Penzión Lagáň (Radava)​, Penzión Iveta (Radava)​, Penzión U Mlynárky (Dudince), Penzión Slniečko (Duchonka), Penzión Fortunáto (Duchonka), Hotel Vršatec (Vršatské Podhradie), RZ Prašník a RZ Tesáre.

Odkaz pre rodičov:

„„Mne ako dieťaťu dávali tábory naozaj veľa. Stával som sa vďaka nim samostatnejší a komunikatívnejší. Odniesol som si krásne spomienky, spoznal nových priateľov a zažil to, čo by som nemal možnosť prežiť doma alebo na dovolenke. Je to už dvanásť rokov od môjho posledného tábora, na ktorom som sa zúčastnil ako dieťa. Dnes odovzdávam to skvelé, čo som zažil ako dieťa ďalej, vašim deťom.““

Odkaz pre dieťa:

„„Zabudni na každodennú rutinu a nájdi si tábor ušitý presne tebe na mieru. Či už ​máš 7 alebo 17 ​rokov, na Pohoďáku, Bahame alebo na táboroch pre športovcov aj umelcov​ ti zaručujeme zábavu a more zážitkov, ktoré ti budú tvoji kamoši doma za compom len závidieť."“

Mgr. Peter Kara - Cedo
Mgr. Peter Kara
Cedo

E-mail:

Profesia:

Manažér strediska letných táborov v RZ Prašník - Dúbrava a RZ Tesáre

Vzdelanie:

​Absolvent magisterského štúdia v odbore humánna geografia a demografia (v geografii sa špecializuje na výskumné otázky v rámci detského cestovného ruchu a sociálneho cestovného ruchu)

Doterajšia spolupráca s CK Slniečko:

Začínal ako hlavný vedúci v letných táboroch v r. 2010 na Duchonke a Tesároch (SportCamp, Fantasy, SummerCamp). Postupne sa prepracoval na pozíciu manažéra letných táborov v RZ Prašník-Dúbrava. Od roku 2011 robí aj animačné programy v rámci škôl v prírode.

Predchádzajúca animátorská činnosť:

S deťmi a mládežou pracuje od svojich 17 rokov. Viedol divadelný krúžok, založil občianske združenie na rozvoj práce s deťmi a mládežou. Bol pri zrode detského a mládežníckeho parlamentu v Handlovej. Na letných táboroch sa zúčastňuje od svojich 18 rokov. Pracoval aj v CK AZAD v rokoch 2007-2009.

Charizma / charakteristiky:

Je to tvrdý pracant, systematik, v práci s deckami veľmi trpezlivý, ale aj zásadový. Nechýba mu nápaditosť - svoje tábory sa snaží vždy obohatiť niečím novým a zaujímavým.

Špecializácia v CK Slniečko:

Expert na multimediálne letné tábory (video, tanec, hudba) a na tábory so silným príbehom. Zabezpečuje prípravu a realizáciu turnusov škôl v prírode a letných táborov v strediskách na Orave a Donovaloch.

Odkaz pre rodičov:

„„Milí rodičia, Vaše deti sa naozaj majú na čo tešiť. Letné tábory pod mojím vedením som vycibril do dokonalosti a vy môžete pokojne poslať vaše poklady do letného tábora.““

Odkaz pre dieťa:

„"Po mnohých rokoch práce s deťmi som sa zameral najmä na animačné programy so silnou multimediálnou tématikou, kvalitným obsadením a najmä dobrou náladou."“

Ing. Klára Mihalkovičová - Kladka
Ing. Klára Mihalkovičová
Kladka

E-mail:

Profesia:

Manažérka zabezpečenia turnusov detskej rekreácie

Vzdelanie:

Inžinierka v odbore obchod a marketing

Doterajšia spolupráca s CK Slniečko:

V Slniečku začínala ako animátorka v sezóne 2014 a teraz štartuje svoju štvrtú sezónu - prvý krát v pozícii manažérky.

Predchádzajúca animátorská činnosť:

S deťmi a mládežou pracuje od roku 2006; viedla a lektorovala tanečné tréningy v Trenčíne aj v Bratislave; zúčastňovala sa medzinárodných mládežníckych výmenných projektov.

Charizma / charakteristiky:

Je teamový hráč a záleží jej na tom, aby všetko fungovalo tak ako má. Rada sa od iných učí novým veciam. Má zmysel pre humor, ale aj pre poriadok.

Špecializácia v CK Slniečko:

Špecialista na tanec a tancujúcich teenagerov. Zabezpečuje prípravu a realizáciu turnusov škôl v prírode a letných táborov v strediskách na severe a východe Slovenska: Čertov, Kysuce, Liptov, Vysoké Tatry, Slovenský raj.

Odkaz pre rodičov:

„„Dala by som čokoľvek za to, aby som ako dieťa mohla absolvovať viac letných táborov, no aj ten jeden mi dal neskutočne veľa - zážitky, ktoré mám v pamäti doteraz, priateľov, a hlavne lásku k tancu. Doprajte to aj vy svojim deťom"“

Odkaz pre dieťa:

„„Podľa mňa je úplne jedno, či si vyberieš tábor športový, umelecký, fantasy alebo chceš počas leta v tábore len tak chillovať. Noví kamaráti z rôznych kútov Slovenska a zážitky z táborov sú na nezaplatenie! A ak sa k tomu pridajú špičkoví animátori, tak nie je o čom ;) ““


Akceptujeme platbu:
Akceptujeme platbu
©1996-2017 CK Slniečko, spol. s r.o.
Všetky práva vyhradené.
Tel: +421 (0) 915 879 018, +421 (0) 32 652 19 11
E-mail: slniecko@ckslniecko.sk
Návštevníci od 7.1.2009:
Stránku vytvoril kreatívny tím
Lemon Lion - Reklama, Webové stránky, SEO