Detské letné tábory Zahraničné tábory, tábory v zahraničí Jarné prázdniny Denné Tábory Rodinné tábory
 
www.ckslniecko.sk > Tábory > Sunnybeach party

Sunnybeach party

Bulharsko, Slnečné pobrežie

Chorvátske a talianske štrky, skaly a biely piesok vymeníme za žltý piesok. Morských ježkov vymeníme za medúzy a azúrovo modré more za Čierne ...  prirátame priemerne 2 st.C., ceny vydelíme dvomi a sme v Bulharsku na Slnečnom pobreží :)

 

Je to najväčšie a najpopulárnejšie letovisko v krajine, kde to naozaj žije - Miami Beach Bulharska so všetkým, čo k tomu patrí. Kúpanie, slnenie, skákanie do vĺn, bláznenie sa v mori, leňošenie pri bazéne, pre aktívnych plážový volejbal. Asi tak vyzerá aj každodenný program nášho letného tábora pre násťročných v Bulharsku.

Vykúpaní a dochrumkava opečení si radi prídete odpočinúť do moderného hostelubazénom a barom s wi-fi.

 

Hostel sa nachádza 10 minút pešej chôdze od pláže a tiež neďaleko obľúbeného aquaparku. Navštevuje ho mládež z celého sveta, takže o nové kontakty a zábavu nie je núdza. Komu to cez deň nestačí, môže sa večer „doraziť“ v niektorej z desiatok diskoték (v sprievode animátorov), pretože rovnako ako do Talianska, aj sem sa chodí „žiť“ a do postele sa rozhodne nechodí o 22:00hod.

 

Toto nie je úplne klasický detský tábor, ako ho máme ešte niektorí v pamäti alebo ako si ho možno predstavujeme. Doba pokročila a pri mori to funguje inak, či sa nám to páči alebo nie. A mládeži sa to páči. Rodičia by preto mali byť s týmto posunutým režimom zmierení. Mládež nevodíme nikam, kde to nie je vhodné a každý, kto sa nechce zúčastniť večerného programu, má možnosť zostať na hosteli.

Moderný hostel s bazénom, barom a wifi. Len 10 minút chôdze od pláže a tiež neďaleko obľúbeného aquaparku. 

Ubytovanie:

Nový moderný mládežnícky hostel, priestranné a pekné 4 až 6-posteľové izby s klimatizáciou, vlastným sociálnym zariadením a balkónom.

 

Strava:

Plná penzia v hotelovej reštaurácii, nápoje k jedlám. Niektoré jedlá sme ich už naučili „po našom“, ale budú vás hostiť hlavne domácou balkánskou kuchyňou, t.j. veľa jedál z kvalitného mletého mäsa, ryby, zelenina, šaláty a niektoré pre nás nezvyklé špeciality. Takže aj tu platí, že sa treba vedieť prispôsobiť. Poznávanie jedál je súčasťou poznávania krajiny a preto predsa cestujeme.

Kúpanie:

Široká piesková pláž, voda teplá, vstup do mora je mierny. Všetko takmer ako v Taliansku, ale piesok je žltší, pobrežie krajšie a vlny väčšie. Ale plavčíci sú vraj krajší v Taliansku :)

Doprava:

Klimatizovaným autobusom, cesta trvá s prestávkami cca 21 hodín, trasa cez Maďarsko a Srbsko, odchody z BA ráno, príchody popoludní.Fotografie zo Tábora

Všetci máme radi Bulharsko a Bulhari majú radi nás. Spokojnosť účastníkov najlepšie vystihne slovo „ošiaľ“! Prvý krát niektorý zahraničný zájazd takmer predbehol v spokojnosti Taliansko a tak konkurujeme sami sebe :)

Možnosťou sú aj predĺžené 12-dňové turnusy v modernom klimatizovanom hosteli s bazénom.

Kód

Termín

Dní

Cena do 31.3.
bez dopravy / s dopravou

Cena
bez dopravy / s dopravou

 
321 01.07. - 12.07. 12 - / - - / vypredané
322 10.07. - 21.07. 12 - / - - / vypredané
323 19.07. - 28.07. 10 - / - - / vypredané
324 26.07. - 04.08. 10 - / - - / vypredané


Už v cene tábora !
  • 7x (9x) nocľah s plnou penziou, večera v deň odchodu
  • doprava, animátori, pobytové poplatky, materiál
CK odporúča:
  • za príplatok 12€ (14,40€) komplexné cestovné poistenie ECP
  • návšteva neďalekého aquaparku
    (cena cca 18€, objednáva a platí sa na mieste)
  • balíček na cestu späť v cene cca 4€ 
    (objednáva a platí sa na mieste)
Doporučený vek: 12 - 17
Organizátor tábora CK Úsmev


Akceptujeme platbu:
Akceptujeme platbu
©1996-2014 CK Slniečko, spol. s r.o.
Všetky práva vyhradené.
Tel: +421 (0) 915 879 018, +421 (0) 32 652 19 11
E-mail: slniecko@ckslniecko.sk
Návštevníci od 7.1.2009:
Stránku vytvoril kreatívny tím
Lemon Lion - Reklama, Webové stránky, SEO