Detské letné tábory Zahraničné tábory, tábory v zahraničí Jarné prázdniny Denné Tábory Rodinné tábory
 
www.ckslniecko.sk > Tábory > SunnyArts

SunnyArts

Veľká akadémia umenia!

Umenie nepozná hranice a práve preto v Slniečku opäť otvárame dvere do zákulisia hviezd a umelcov, medzi ktorých môžeš patriť aj ty! V našej akadémii umenia si sám vyberieš to, k čomu máš najbližšie. Ak si aspoň trošku kreatívny, rád maluješ, tvoríš alebo miluješ film, divadlo či muzikál, tak tu si na správnej adrese. Silvester, Vianoce či Halloween v lete? Hovoríš si, že to je bláznivé? U nás ťa presvedčíme o opaku. Či už si skúsený umelec alebo práve začínaš, vďaka naším tematicky ladeným animátorom a hosťom posunieme tvoj talent o kus ďalej. Svetlá reflektorov, táborová galéria, pódium, youtube kanál, či umelecká dielnička sú pripravené. A nech toho nie je málo, aj ty si domov odnesieš krásne (vlastnými rukami vyrobené) “umelecké predmety”. Staň sa hviezdou SunnyArts!

 

2 Communities of ART:

 

Creative Community:

Máš rád farby? Alebo radšej niečo vyrábaš, tvoríš, lepíš, spájaš? Je tu pre teba Creative community. Príď a ukáž, čo je v tebe a nauč sa nové techniky. Zabudni v lete na to, čo ťa učia v škole. Tu zažiješ, čo si ešte nezažil. Budeš môcť tvoriť bez hraníc, pretože kreativite sa medze nekladú.

 

Theatre Community:

Chceš byť hviezdou internetu? Strieborného plátna? Alebo radšej dosiek, ktoré znamenajú svet? Práve pre teba je tu naša Theatre community. Zdokonaľ sa v herectve, vycibri svoj hudobný sluch, nauč sa točiť a strihať. Cez náš youtube kanál upozorníme na tvoj talent celý svet. A ktovie, možno aj ty získaš Oscara či cenu Emmy :-)

Špičkovo vybavené rekreačné zariadenie Tesáre pri Topoľčanoch. Krásny areál obklopený lesmi a peknou prírodou s mnohými ihriskami, bežeckou dráhou či veľkým bazénom s tobogánom, patrí k tým najlepšie vybaveným strediskám pre detskú rekreáciu na Slovensku. Ideálne pre “mladých umelcov”.
(www.relaxtesare.sk)

Ubytovanie:

Útulné a účelné 4 až 6-lôžkové izby s vlastnými sociálnymi zariadeniami na hlavnej budove a 3,4-lôžkové chatky bez príslušenstva.

Kapacita cca 120 detí.


Hodnotenie ubytovania strediska:
Strava:

5x denne + pitný režim

Vybavenie strediska:

Jedáleň, letná terasa, bufet, multifunkčná diskoaréna, vonkajší plavecký bazén 20m x 10m s detským tobogánom, profesionálny tenisový kurt, volejbalové a basketbalové ihrisko s umelou trávou, bežecká dráha, pinpongové stoly, prírodný amfiteáter, ozvučenie areálu, átriové ohnisko s jazierkom ...


Hodnotenie vybavenia strediska:
Doprava:

Individuálna alebo autobusová z BA, TT, NR.

Fotografie zo TáboraFotografie zo Tábora

Ďalší ročník SunnyArts klope na dvere a bude to naozaj veľké. Tábor s názvom Art u nás nie je žiadna novinka, ale práve naopak, v Slniečku má svoju históriu. Celé to začalo Art-ušom a pokračuje SunnyArts. V čom bude tento rok iný? V prvom rade je tu možnosť vybrať si sekciu “community”, ktorej sa bude dieťa počas týždňa venovať. Na výber sú dve základne community a to Creative (klasický SunnyArts) a Theatre (nástupca SunnyWood). Na jednej strane tu máme dva “pod” tábory a na strane druhej je tu jeden veľký tábor s množstvom možností pre deti. Každý sa tak môže zdokonaľovať v tom, čo ho baví a zároveň nahliadnuť do ďalších zákutí umenia.

 

Tento ročník bude zameraný na rôzne významné dni a sviatky v roku. Deti tak prežijú počas leta Veľkú noc, Vianoce, Silvester, Halloween a mnohé ďalšie. Prečo sme sa rozhodli ísť touto cestou? Chceme deťom ukázať, že umenie je všade okolo nás. Deti tak môžu točiť Halloweenský horor, nacvičiť Vianočný muzikál a šikovné ruky môžu vyzdobiť kraslice a podobne.

 

Pre akadémiu umenia sme vybrali naše pravdepodobne najlepšie stredisko. Prečo najlepšie? Tesáre ponúkajú obrovský areál v krásnom prostredí. Nechýba spoločenská miestnosť s pódiom, amfiteáter, ale aj množstvo športovísk, či bazén s tobogánom. Jednoducho ideálne prostredie na veľký multimediálny a umelecký tábor.

 

Pozrime sa bližšie na samotné "community":

 

“Creative community” je určená pre všetky šikovné ručičky, a to doslova. Deti sa budú učiť nové techniky a zdokonaľovať sa v kreslení a výrobe rôznych výrobkov. Pre túto komunitu bude vytvorená galéria, kde budú môcť vystavovať svoje diela, prípadne sa budú môcť zúčastniť táborovej dražby.

 

“Theatre community” je zameraná na filmovanie, divadlo a muzikál. Deti sa budú zdokonaľovať nielen v herectve a hudbe, ale nahliadnu aj do zákulisia výroby filmu a prípravy divadelných predstavení. Svoje dielo si budú spolu so svojím tímom režírovať, natáčať a dokonca aj strihať. V neposlednom rade na deti čaká veľkolepý oscarový večer a večer odovzdávania cien Emmy.

 

Dve community - jeden tábor. Tábor, na ktorom sa stretnú deti, ktoré majú jedno spoločné - milujú umenie. Nebude to však celé len o ich talente. Deti počas tábora nájdu nových priateľov, spoznajú skvelých animátorov alebo sa do sýtosti vybláznia na výlete v Moravii, ako aj pri vodnom futbale.

 

“Art” je to slovo, ktoré toto leto spojí deti z celého Slovenska na jednom nezabudnuteľnom tábore.

Tešíme sa na Vás  wink

 

Program bol úplne super, nikdy som sa nenudila. Tím animátorov bol najlepší, o rok chcem, aby boli znova tí istí animátori ako na tomto tábore.

Miška, letný tábor SunnyArts

 

Najlepší tábor, na akom som kedy bola :) Všetci boli super a hlavne mega animátori, ktorých som si moc obľúbila <3

Vanesa, letný tábor SunnyArts

 

Najlepší animátori, mám vás všetkých rada. Boli ste ako druhá rodina. Ďakujem za všetko a dúfam, že sa vidíme aj o rok!

Peťa, letný tábor SunnyArts

 

Bol to náš prvý letný tábor a budeme mať naň krásne spomienky.

Juro, letný tábor SunnyArts

 

Pozdravujem mojich animátorov, boli ste super a veľmi mi chýbate.

Leuška, letný tábor SunnyArts

Kód

Termín

Dní

Cena do 31.3.
bez dopravy / s dopravou

Cena
bez dopravy / s dopravou

 
191 01.07. - 07.07. 7 - / - vypredané / -
192 07.07. - 15.07. 9 - / - vypredané / -
193 15.07. - 22.07. 8 - / - vypredané / -
194 22.07. - 30.07. 9 - / - vypredané / -
195 05.08. - 12.08. 8 - / - vypredané / -
196 12.08. - 19.08. 8 - / - vypredané / -
197 19.08. - 26.08. 8 - / - vypredané / -


Už v cene tábora !
  • ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim
  • animátori, zdravotník

  • program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží

  • foto z tábora k stiahnutiu na internete

  • vodný futbal, profi disco

 

CK odporúča:
  • za príplatok 2,70€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)

  • za príplatok 4€ táborové tričko CK Slniečko

  • za príplatok 25€ autobusový výlet do Aqualandu Morávia (www.aqualand-moravia.cz)
Doporučený vek: 7 - 15
Organizátor tábora CK Slniečko


Akceptujeme platbu:
Akceptujeme platbu
©1996-2014 CK Slniečko, spol. s r.o.
Všetky práva vyhradené.
Tel: +421 (0) 915 879 018, +421 (0) 32 652 19 11
E-mail: slniecko@ckslniecko.sk
Návštevníci od 7.1.2009:
Stránku vytvoril kreatívny tím
Lemon Lion - Reklama, Webové stránky, SEO