Detské letné tábory Zahraničné tábory, tábory v zahraničí Jarné prázdniny Denné Tábory Rodinné tábory
 
www.ckslniecko.sk > Tábory > Slniečkovo

Slniečkovo

Až tam, kde sa končí dúha ...

Na druhej strane dúhy od nášho sveta leží Katánia, čarovná krajina plná zvierat, kvetov, vodopádov ako stvorená pre tie najmenšie detičky a táborových nováčikov. V tejto zemi mieru a harmónie vládne láskavá Marabel so svojimi priateľmi a záhadnými čarovnými bytosťami. Gvilien, zlá sestra kráľovnej, zoslala na Katániu kliatbu. Už veľmi dlho sa pokúšala krajinu ovládnuť a nad všetkými tak získať večnú moc. Gvilienina kliatba kráľovnej Marabel vzala jej čarovnú moc. Ak ju nezíska späť a zlá Gvilien sa zmocní vlády v Katánií, pre krajinu to bude znamenať záhubu. Preto samotná kráľovná prichádza prosiť o pomoc do nášho sveta práve tých najmenších. Aby však získala naspäť svoje čarovné schopnosti a tak zachránila svoju milovanú krajinu, potrebuje spravodlivé a odvážne deti túžiace po dobrodružstve. Jedine tie najmenšie deti majú v sebe ešte moc čara a kúziel robiť zázraky a tak prekonať nástrahy a prekážky, ktoré sa na ceste za záchranou čarovnej krajiny nachádzajú. Poď jej pomôcť aj ty, spoznaj krásy Katánie a čarovné bytosti, ktoré v nej žijú. Kráľovná Marabel čaká práve na teba. Zlo predsa nesmie zvíťaziť!  

Kvalitný penzión Fortunato sa nachádza v peknom lesnom prostredí len 300m od vodnej nádrže Duchonka v okrese Topoľčany neďaleko dedinky Prašice. (www.fortunato.sk)

 

Ubytovanie:

2,3,4-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením.
Kapacita 35 detí.


Hodnotenie ubytovania strediska:
Strava:

5x denne + pitný režim

Vybavenie strediska:

Jedáleň, krytá terasa, bufet, vonkajší bazénik (4,5m x 2,5m s hĺbkou 1,2m), ohnisko na opekanie, trávnatá plocha, trampolína, stolný tenis, stolný futbal, minigolf, spoločenská miestnosť s TV a DVD.


Hodnotenie vybavenia strediska:
Doprava:

IndividuálnaFotografie zo Tábora

 

Tábor, správna voľba?

Každé dieťa má potrebu zažiť pocit prijatia a úspechu. Program nášho tábora umožňuje vyniknúť každému dieťaťu, bez ohľadu na to, ktorej oblasti sa rado venuje, v ktorej vyniká. Práve  tu zažije netradičné zážitkové aktivity a množstvo zábavy so svojimi rovesníkmi.  Celý program  a hry sú prispôsobené individuálnej povahe, kompetenciam a veku detí.

Objavovať rozprávkové tajomstvá, riešiť ich záhady, fantazírovať, to je asi najprirodzenejšia aktivita všetkých detí. No súčasná doba im dáva stále menej príležitostí byť ozajstnými deťmi. A práve v tomto veku sa u nich budujú dôležité časti charakteru a osobnosti.  Možnosť sebarealizácie  a zažitie  pocitu začlenenia v kolektíve  môžu okúsiť práve prostredníctvom tábora.

 

O čom je Slniečkovo?

Slniečkovo je tábor ako šitý na mieru pre najmenších. Ak Vaše dieťa milujem rozprávky, čary, dobrodružstvo a  túži po tom, že raz bude hrdinom, rytierom či princeznou je to tá najlepšia voľba. Dokonca aj  pre deti, ktoré ešte v tábore neboli a vy sa bojíte, že prvú noc bez mamičky a ocka nezvládnu.

Na príprave a realizácií tábora sa podieľajú mladí ľudia, ktorých táto práca baví a napĺňa. Sú to animátori, ktorý si prešli rôznymi školeniami a sú pripravený na zvládanie najrôznejších situácií od smútku po problémy s jedením.   

 

V Slniečkove tento rok:

Celým týždňom nás bude sprevádzať  dúha, znak symbolizujúci spojenie medzi naším a detským svetom fantázie. Čo je na druhej strane dúhy? To ešte celkom nevieme. O tom ako príbeh skončí rozhodnú práve Vaše deti.

 

Tématicky zamerané prostredie hotela nám pomôže vniesť do nášho sveta trocha čara a spoločnými silami sa postavíme zlu na odpor. Vo fantázií deťom pomôže hlavne to, že témou nebude deťom už známa rozprávka, ale novo vymyslený čarovný príbeh. Sami ho budú dotvárať. Každý deň sa stretnú s inou zázračnou bytosťou a  na konci sa stanú jednou z nich. Lebo len na deťoch je, ako dlho sa na svete budú ešte diať zázraky. Aký strašný by bol svet, keby už nebol nikto, kto by mal nádej na zázrak.

 

Slniečkovo bolo pre syna to pravé! Z tábora prišiel s krásnymi zážitkami a už teraz sa teší na budúci rok!

otec Olivera, letný tábor Slniečkovo

 

Ďakujeme za príjemne prežitý týždeň so skvelými animátormi, nášmu synovi sa páčilo a určite pôjde aj na budúci rok.

mamina Jakuba, letný tábor Slniečkovo

 

Animátori vraj boli super! Pomohli nášej Miške stráviť krásny prázdninový týždeň. Ďakujeme za starostlivosť!

otec Mišky, letný tábor Slniečkovo

 

Našej Laurike sa v Slniečku páčilo.  Jedlo jej chutilo a vraví, že ho bolo dosť.  Animátori boli dobrí, boli zodpovední a boli kamaráti.

mama Laury, letný tábor Slniečkovo

 

Program bol podľa syna zábavný a chváli animátorky. Najviac ho bavili štafety, súťaže a hry v areáli a dokonca aj ranné rozcvičky.

mama Peťka, letný tábor Slniečkovo

 

Všetci boli veľmi priateľskí a zábavní, zdravotníčka bola vždy starostlivá. Moja animátorka bola veľmi zábavná a dobrá.

Lenka, letný tábor Slniečkovo

Kód

Termín

Dní

Cena do 31.3.
bez dopravy / s dopravou

Cena
bez dopravy / s dopravou

 
11 01.07. - 06.07. 6 - / - vypredané / -
12 09.07. - 16.07. 8 - / - vypredané / -
13 16.07. - 23.07. 8 - / - vypredané / -
14 23.07. - 28.07. 6 - / - vypredané / -
15 06.08. - 13.08. 8 - / - vypredané / -
16 13.08. - 20.08. 8 - / - vypredané / -
17 20.08. - 25.08. 6 - / - vypredané / -


Už v cene tábora !
  • ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim

  • animátori, zdravotník

  • program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží

  • foto z tábora k stiahnutiu na internete

  • autobusový výlet do archeologického múzea v Bojnej

CK odporúča:
  • za príplatok 2,70€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)

  • za príplatok 4€ táborové tričko CK Slniečko

  • za príplatok 15€ autobusový výlet do Bojníc /zámok a ZOO/

Doporučený vek: 5 - 10
Organizátor tábora CK Slniečko


Akceptujeme platbu:
Akceptujeme platbu
©1996-2014 CK Slniečko, spol. s r.o.
Všetky práva vyhradené.
Tel: +421 (0) 915 879 018, +421 (0) 32 652 19 11
E-mail: slniecko@ckslniecko.sk
Návštevníci od 7.1.2009:
Stránku vytvoril kreatívny tím
Lemon Lion - Reklama, Webové stránky, SEO