Detské letné tábory Zahraničné tábory, tábory v zahraničí Jarné prázdniny Denné Tábory Rodinné tábory
www.ckslniecko.sk > Tábory > POHOĎÁK

POHOĎÁK

Súboj o slnečníky

“Toto je Pohoďák - tu sa vždy každý baví!!!” Náš milovaný Pohoďáčik už má svoje roky a na oslavu jeho puberty sme sa rozhodli vybudovať novú destináciu “Teenageland”. Dokonalý raj na zemi, kde má každý teenager svoje miesto na chillovanie. Ak konfekčná veľkosť XS už v tvojom šatníku nemá miesto a už dávno nefičíš na teletubbies, tak nasleduj svoj inštinkt tak ako tisíce ďalších teenagerov a spolu so svojim tímom obsaďte súkromnú pláž na území Teenagelandu. Dokonalé podmienky na ten najbláznivejší súboj - “súboj o slnečníky”. Kto získa najviac súperových slnečníkov a stane sa víťazom? O tom sa rozhodne už toto leto na Pohoďáku. Chill out je ok, ale tu musíš ukázať hlavne svojho tímového ducha. Nová éra - nové aktivity - starí známi animátori. Pohoďák na Čertove bude jednoducho čertovsky dobrý!!!

Vynikajúci hotel sa nachádza v krásnom a ničím nerušenom horskom prostredí, v rekreačnej oblasti Čertov, v katastri obce Lazy pod Makytou vzdialenej asi 25km od Púchova
(www.hotelfrantisek.sk)

Ubytovanie:

2,3,4,5-lôžkové izby v hoteli s vlastnými soc. zariadeniami
kapacita 85 teenagerov


Hodnotenie ubytovania strediska:
Strava:

5x denne + pitný režim

Vybavenie strediska:

Jedáleň, dve spoločenské miestnosti, terasa, bufet, multifunkčné ihrisko, krytý bazén, plážový volejbal, stolný tenis, TV, DVD, ohnisko, rybník, ozvučenie


Hodnotenie vybavenia strediska:
Doprava:

individuálna alebo autobusová z BA, TT, PN, TN

Fotografie zo TáboraFotografie zo Tábora

Hi Pohoďáci.

 

Na úvod by som sa rád predstavil tej skupinke z vás, ktorá ma ešte nepozná. Som Juraj, ale pre táborníkov skôr “Tento”. Práci animátora sa venujem už cez desať rokov a v CK Slniečko pôsobím piaty rok. Môj prvý tábor v najväčšej táborovej cestovke bol práve Pohoďák v roku 2012 na Podskalí. Od tej doby som už ako hlavný vedúci prešiel niekoľkými desiatkami táborov a škôl v prírode na rôznych rekreačných zariadeniach. Mojim druhým domovom sa stal hotel František na Čertove. Som rád, že dnes, keď preberám štafetu nášho najväčšieho tábora, mieri Pohoďák práve sem.

 

Čertov je dlhodobo jedno z našich najobľúbenejších stredísk. Predchádzajúce sezóny patril hlavne menším deťom, ale potom, ako sme v roku 2014 jeden z turnusov Pohoďáku mali práve tu, sme sa rozhodli dať na vás a Pohoďák vrátiť na hotel František. Tešiť sa môžete na krytý bazén, dve spoločenské miestnosti, veľkú terasu, plážový volejbal či multifunkčné ihrisko. Čerešničkou na torte je vychytená kuchyňa.

 

O čom teda bude Pohoďák? Náš najúspešnejší tábor má za sebou dlhú históriu, počas ktorej ho hlavný vedúci formovali a dali mu jeho dnešnú podobu. V tom chcem pokračovať aj Ja, ale zároveň chcem Pohoďák posunúť o kus ďalej. Nazval by som to novou érou. Pohoďáci si v novej sezóne vybudujú svoju bláznivú letnú destináciu “Teenageland”, miesto, ktoré ovládnu vzniknuté tímy a počas tábora budú súťažiť o najväčšie územie v Teenagelande. Zabudnite na body! Po novom budete získavať slnečníky, ktorými si budete značiť vaše územie. Ktorý z tímov si vybuduje najväčšiu súkromnú pláž? Pohoďáci sa na naše tábory radi vracajú, a preto je tu aj môj záväzok ponúknuť Vám niečo úplne nové, čo tu ešte nebolo.

 

Ďalšími peckami, ktoré oživia váš tábor, sú výlety a atrakcie.  Na výber máte hneď niekoľko možností. Ak milujete leto pri vode, určite si užijete v skvelom českom aquaparku Moravia. Ak uprednostňujete kolotoče, je tu pre Vás najväčší stredoeurópsky zábavný park Energylandia v Poľsku.  V rámci atrakcií sa môžete tešiť na profi disco, lasergame či zápasenie sumo.

 

Nový Pohoďák bude jednoducho BOOOMBA!!!

 

Váš Tento :)

… a všimnite si, tento rok Vás čaká po prvý krát aj 12-dňový turnus!!!

Animátori boli úžasní. Toľko srandy sme zažili. Cofy bola zabávačka všetkého, hlavne hlášok z Kredencu. Cedo bol úžasný rozprávač príbehov. Nefe bola dobrá športovkyňa. Rapi úžasný malý človiečik. Sony najlepší fotograf akého som stretla, úžasný tanečník. Kladka milovníčka sovičiek, úžasný človek. Môj oddielový vedúci Majki je skvelý človek, milý, zábavný. Zdravotník Tomáš je srandista, úžasný tanečník. Hlavný vedúci Tento je úžasný človek, naozaj vedel tento tábor usporiadať a veľmi si ho vážim. Celý tím animátorov ste najlepší ľudia pod slnkom. Nikdy som animátorov nemala rada, ale po tomto tábore som celkovo zmenila názor. Mám vás strašne moc rada a dúfam, že sa o rok vidíme znova.

Veronika, letný tábor Pohoďák 2015

 

Ďakujem za suprových 10 dní, mega som si to užila. Všetci boli skvelí, od kamošov až po animátorov a samozrejme nášho zdravotníka. Teším sa na ďalšie leto hlavne kvôli tomuto táboru. Tak dúfam, že sa aj o rok uvidíme v takejto zostave! PS: Tento rok idem ešte na jeden turnus. :)

Stanka, letný tábor Pohoďák 2015

 

Animátori boli to najlepšie na tomto tábore. Oddielový vedúci bol dobrý, veril nám a preto sme skoro celý tábor vyhrávali až na posledné hry. Zdravotníčka vždy pomohla. Animátorom by som dala aj 100 bodov z 10.

Alexandra, letný tábor Pohoďák 2015

 

Bolo to najlepších 10 dní, aj keď by som tam ešte ostala. Na budúci rok znova opakujem a určite pôjdem. Všetko bolo dokonalé.

Lucia, letný tábor Pohoďák 2015

 

Vidno, že všetci animátori sa snažia čo najviac ako sa to len dá. Pokračujte v tom tak, ako ste to robili doteraz. :)

Martin, letný tábor Pohoďák 2015

Kód

Termín

Dní

Cena do 31.3.
bez dopravy / s dopravou

Cena od 1.4.
bez dopravy / s dopravou

 
231 09.07. - 16.07. 8 - / - - / -
232 16.07. - 25.07. 10 - / - - / -
233 25.07. - 05.08. 12 - / - - / -
234 05.08. - 14.08. 10 - / - - / -
235 14.08. - 21.08. 8 - / - - / -


Už v cene tábora !
  • ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim
  • animátori, zdravotník
  • program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží
  • foto z tábora k stiahnutiu na internete
  • coolové tričko “Pohoďák” 
  • atrakcia PAINTBALL a Sumo
  • profi disco
CK odporúča:
  • za príplatok 2,40€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
  • za príplatok 25€ autobusový výlet do Aqualandu Moravia (www.aqualand-moravia.cz)

  • za príplatok 30€ autobusový výlet do najväčšieho zábavného parku v strednej Európe - Energylandie /PL/

Doporučený vek: 13 - 17
Organizátor tábora CK Slniečko


Akceptujeme platbu:
Akceptujeme platbu
©1996-2014 CK Slniečko, spol. s r.o.
Všetky práva vyhradené.
Tel: +421 (0) 915 879 018, +421 (0) 32 652 19 11
E-mail: slniecko@ckslniecko.sk
Návštevníci od 7.1.2009:
Stránku vytvoril kreatívny tím
Lemon Lion - Reklama, Webové stránky, SEO