Detské letné tábory Zahraničné tábory, tábory v zahraničí Jarné prázdniny Denné Tábory Rodinné tábory
 
www.ckslniecko.sk > Tábory > Pohoďák

Pohoďák

Festival slnečníkov

“Toto je Pohoďák - tu sa vždy každý baví!!!” Dokonalý raj na zemi, kde každý teenager má svoje miesto na chillovanie a na dobrú náladu nemusí vystávať rady - to je “Teenageland”. Pred rokom zažila enkláva teenagerov bláznivý súboj o slnečníky. Jednotlivé tímy obsadzovali územia, ale predsa len zostala jedna časť, ktorá nikomu nepatrí. Každý pravý Pohoďák má však do nej brány otvorené. Územie nazývané Prašník, ponúka tie najlepšie podmienky na niečo veľkolepé. A to sa tu aj naozaj chystá. Dva bazény, letné kino, paintball, vodný futbal, štvorkolky, retro, koncert známej “Star” či beach party, to je len zlomok toho, na čo sa môžeš tešiť počas Festivalu slnečníkov. Veľkolepá udalosť, na ktorej má konfekčná veľkosť XS červenú, prebieha počas celého trvania tábora a Ty na nej nesmieš chýbať. Festival začína každý deň po zotmení. Ale pozor! Ak sa aj Ty chceš na ňom zúčastniť, musíš okrem chillovania, ktorého tu bude dostatok, ukázať aj tímového ducha a cez deň zabojovať o slnečníky. Nechceš sa predsa na “slniečku” spáliť. Zaži najúžasnejšie dobrodružstvo svojho života tak ako stovky teenagerov na Pohoďáku pred Tebou. Nová éra pokračuje a spolu s ňou na Teba čakajú neotrepané aktivity, výlety a atrakcie. Jednoducho, energiou nabitý tábor, aký Prašník ešte nezažil. Za každým rohom nový zážitok, na každej izbe noví kamoši a animátori, ktorí sa postarajú o Tvoje najlepšie leto - leto na Festivale slnečníkov. 

Výborne vybavený areál pre rekreáciu teenagerov sa nachádza v krásnom lesnom prostredí myjavských kopaníc v obci Prašník, 15km od Piešťan, len 100km po diaľnici od Bratislavy a 130km po diaľnici od Žiliny.
(www.prasnikdubrava.sk)

Ubytovanie:

Centrálna budova s 3,5,6,8-lôžkovými izbami, na prízemí s vlastnými sociálnymi zariadeniami.
Ďalšia murovaná budova so 6-lôžkovými izbami s vlastnými sociálnymi zariadeniami.

Drevené chatky s kapacitou 5 lôžok a s vlastnými sociálnymi zariadeniami.
Kapacita 120 teenagerov.


Hodnotenie ubytovania strediska:
Strava:

5x denne + pitný režim

Vybavenie strediska:

Vstupná recepcia, veľká jedáleň, poľovnícka terasa, bufet, veľká klubovňa s vlastnou audiovizuálnou technikou, letný amfiteáter, 2 vonkajšie bazény, ihrisko na plážový volejbal, menšie pieskové ihrisko, ohnisko, stolný tenis, TV, DVD, …


Hodnotenie vybavenia strediska:
Doprava:

Individuálna alebo autobusová z BA, TT, ZV, BB, MT, ZA, PB, TN.

Fotografie zo TáboraFotografie zo Tábora

Ahoj PoHoĎáCi :)

 

Na úvod by som sa rád predstavil tej skupinke z vás, ktorá ma ešte nepozná. Som Juraj, ale pre táborníkov skôr “Tento”. Práci animátora sa venujem už jedenásť rokov a v CK Slniečko pôsobím šiesty rok. Môj prvý tábor v najväčšej táborovej cestovke bol práve Pohoďák v roku 2012 na Podskalí. Od tej doby som už ako hlavný vedúci a manažér prešiel niekoľkými desiatkami táborov a škôl v prírode na rôznych rekreačných zariadeniach. Pohoďák tvorím druhýkrát a veľmi sa teším, že náš najväčší tábor mieri opäť po roku na Prašník.

 

Prašník patrí medzi domovské stánky CK Slniečko. Minulý rok prebrali štafetu na tomto skvelom stredisku tanečníci a blázni zo SunnyDance/Games. No dali sme na vás a na Prašník opäť mieria Pohoďáci. Tešiť sa môžete na dva bazény, veľkú spoločenskú miestnosť, plážový volejbal či letné kino. Čerešničkou na torte je skvelá kuchyňa.

 

A o čom bude tentokrát Pohoďák? Pred rokom prešiel náš teenagerský tábor úspešným upgradom. Vybudovala sa destinácia Teenageland, body nahradili slnečníky a samotný program bol nový a neokukaný. Tento rok v tom budeme pokračovať a pridáme samozrejme skvelé novinky. Tímy budú počas dňa bojovať v bláznivých hrách o územie v Teenagelande. Za jednotlivé súťaže budete získavať slnečníky. Čím ich bude viac, tým väčšie územie. Ale pozor! Slnečník je zároveň vstupenkou na “Festival slnečníkov”. Boli ste už niekedy na poriadnom festivale? Ak áno, určite viete že na nich býva hneď niekoľko stageov. A tak to bude aj na tom našom. Každý večer vám prinesie iný festivalový program. Retro stage, hip-hop stage, rock stage, beach párty a mnohé iné. Hviezdny hosť na Pohoďáku je samozrejmosťou :)

      

Ďalšou peckou, ktorá oživí váš tábor, sú výlety a atrakcie. Na výber máte hneď niekoľko možností. Ak miluješ prírodu a chceš si zlepšiť češtinu, je tu nádherný Moravský kras, spojený s návštevou Brna a zábavno-vedeckého múzea. Ak uprednostňujete pohodičku, je tu pre vás najkrajšia svetová ZOO vo Viedni. V rámci atrakcií sa môžete tešiť na profi disco, paintball, vodný futbal a štvorkolky.

 

PoHoĎáK bude jednoducho opäť BOOOMBA !!!

 

Váš Tento :)

 

Všetci animátori boli skvelí, hlavne priateľskí a zábavní. Oddielová vedúca nás celý čas podporovala a verila nám, zdravotníčka sa o nás starala a hlavný animátor bol úplne super, snáď bude aj budúci rok :)

Martin, letný tábor Pohoďák

 

S programom som spokojná. Bavili ma večerné programy, kúpanie, hry ktoré som doteraz nepoznala a samozrejme výlety. Všetky aktivity boli originálne a bola za nimi veľká príprava. Čo by som určite zachovala je paintball, aj napriek pár modrinám. :)

Adel, letný tábor Pohoďák

 

Tím animátorov bol úplne skvelý. Naozaj môžem povedať, že boli zohraní, priateľskí, zodpovední. Môj oddielový vedúci si u detí vybudoval rešpekt a zároveň kamarátsky vzťah. Bola s ním sranda, bol aj zodpovedný. Naozaj skvelý človek, ktorý mi prirástol k srdcu. Hlavný vedúci Tento je človek, ktorý je zábavný aj napriek dosť trápnym vtipom :D Srandujem, naozaj bol super.

Nikola, letný tábor Pohoďák

 

Program bol skvele vymyslený, prepracovaný a zorganizovaný. Hry boli z každého súdka a všetci (či už športovci alebo nie) sme si tam našli svoje. Mne sa najviac páčili kreatívne hry, vymýšľanie programu a diskotéky. 12 dňový tábor bol výborný nápad a na budúci rok idem určite znova na najdlhší turnus.

Barbora, letný tábor Pohoďák

 

Program bol úplne 100%. Nočná hra bola skvelá. Súťaženie v skupinkách nás veľmi zblížilo. Rozvíjali sme sa všetkými smermi. Takže, ak jeden deň niekomu niečo nevyhovovalo, na druhý deň sa to už určite nestane. Animátori boli všetci fantastickí i keď som dobre poznala iba dvoch - troch. Všetci boli ochotní, priateľskí, zábavní. Môj oddielový vedúci bol super, všetci si s ním sadli a bola s nim veľká sranda. Hlavný vedúci sa snažil venovať vždy všetkým a bol perfektný.

Sára, letný tábor Pohoďák

 

Chcem odkázať animátorom, že im veľmi pekne ďakujem za celý tábor, veľmi mi chýbajú a dúfam, že sa o rok vidíme znovu. Všetci boli mega - super, priateľskí a zábavní. Zdravotníčka sa o nás starala ako len mohla, ďakujeme jej veľmi pekne. Veľmi mi všetci chýbajú.

Kika, letný tábor Pohoďák

Kód

Termín

Dní

Cena do 31.3.
bez dopravy / s dopravou

Cena
bez dopravy / s dopravou

 
201 15.07. - 22.07. 8 - / - vypredané / -
202 22.07. - 29.07. 8 - / - vypredané / -
203 29.07. - 05.08. 8 - / - vypredané / -
204 05.08. - 12.08. 8 - / - 189,00 € / 215,00 €
205 12.08. - 19.08. 8 - / - 189,00 € / 215,00 €


Už v cene tábora !
  • ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim

  • animátori, zdravotník

  • program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží

  • foto z tábora k stiahnutiu na internete

  • atrakcie - paintball, vodný futbal, štvorkolka

  • koncert
CK odporúča:
  • za príplatok 2,70€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)

  • za príplatok 4€ cool táborové tričko “Pohoďák”

  • za príplatok 25€ autobusový výlet do Moravského krasu spojený s návštevou priepasti Macocha, Punkevní jaskyne a zábavno - vedeckého múzea VIDA v Brne spojeného s prehliadkou mesta

  • za príplatok 29€ autobusový výlet do ZOO Viedeň spojený s prehliadkou centra mesta

Doporučený vek: 13 - 17
Organizátor tábora CK Slniečko


Akceptujeme platbu:
Akceptujeme platbu
©1996-2014 CK Slniečko, spol. s r.o.
Všetky práva vyhradené.
Tel: +421 (0) 915 879 018, +421 (0) 32 652 19 11
E-mail: slniecko@ckslniecko.sk
Návštevníci od 7.1.2009:
Stránku vytvoril kreatívny tím
Lemon Lion - Reklama, Webové stránky, SEO