Detské letné tábory Zahraničné tábory, tábory v zahraničí Jarné prázdniny Denné Tábory Rodinné tábory
 
www.ckslniecko.sk > Tábory > Misia Orava

Misia Orava

Vojenské manévre 2017 sú tu! Vyskúšaj si svoju schopnosť prežiť! Naša kultová Misia Orava opäť otvára svoje brány a veru je sa na čo tešiť! Veľký turnaj v airsofte, štvorkolky, aquapark, splav - to všetko tu už bolo, ale isto ste všetci zvedaví, čo za novinky pripravujeme tento rok … :-)  

Pribudne “Hlavný stan” na večerné programy, ktorý bude situovaný počas celého leta na našej centrálnej lúke, odkiaľ budeme vyrážať na všetky perfektné aktivity. Aby ste však boli úplne spokojní, tak okrem množstva nových športových a bojových hier pribudne aj “Strážna veža”, ktorú si postavíme počas prvých letných dní! Nočný pochod lesom s prespaním, stavanie dreveného obydlia, tradične chutný gulášik, … a čo tak tank!? Misia 2017! Bažanti, nástup!

Horský hotel sa nachádza cca 4km od Dolného Kubína v prekrásnom prostredí Oravy pod úpätím Kubínskej hole.
(www.belez.sk)

Ubytovanie:

2,4-lôžkové izby (1 x 6-lôžková) s vlastnými soc. zariadeniami.
Kapacita 45 regrútov.


Hodnotenie ubytovania strediska:
Strava:

5x denne + pitný režim

Vybavenie strediska:

Jedáleň, bufet, UFO (spoločenská miestnosť), herňa pre deti, univerzálne prírodné ihrisko, plážový volejbal, stolný tenis, vonkajšie ohnisko, preliezky, trampolína, TV


Hodnotenie vybavenia strediska:
Doprava:

Individuálna alebo autobusová z BA, TT, PN, TN, PB, ZA.

Fotografie zo TáboraFotografie zo Tábora

Misia Orava

 

Odkaz generála Horčicu

 

Keď som pred pár rokmi vstúpil do úžasného kolotoča rozmanitých táborov v Slniečku, bol som ešte celkom rozmaznaný fagan, ktorý si o sebe myslel, že je majster sveta. K Misii som však pristupoval vždy s vážnosťou.

 

Počas všetkých tých rokov som sa stretol s mnohými skvelými ľuďmi, ktorí mi po celý čas pomáhali spraviť z Misie to, čím je teraz. Spoločne s nimi sme zvládli spraviť z Misie najrýchlejšie rastúci letný tábor. Misia je mojím vlastným dieťaťom, ktoré mi po mnohé roky prinášalo popri malých starostiach hlavne veľa radosti.

 

Marek, ktorý sa celý okúpal v blate a trošku si aj odpil, Lukáš, čo tak tvrdo makal, že sa večer triasol od radosti, Majo, Samo, Kika a všetky ostatné super decká, ktoré sú navždy MOJIMI deťmi a mám ich všetkých rád … .

 

Dnes, keď sa ohliadnem za tým, čo som za sebou zanechal, mám slzy v očiach. Som hrdý na deti, animátorov a všetko, čo sme spolu dosiahli a zvládli. Máme perfektné stredisko, skvelý hlavný tábor v lese, svoje cestičky, a naše decká poznajú význam slova disciplína a poriadok. Vždy som tvrdil, že ak si majú deti odniesť len jedinú vec z tábora, tak nech je to práve skvalitnenie ich vystupovania, ich správania. Dnes viem, že sa mi to s mnohými z nich podarilo a na svoj pomyselný odpočinok v úzadí odchádzam hrdý a s kľudným svedomím, že osud skvelého tábora Misia Orava zostáva v dobrých rukách ...

 

Je načase byť k vám všetkým úprimný. Všetky príbehy, ktoré ste o mne rozprávali počas rokov boli zaujímavé a hlavne mi lichotili, ale pravda je však niekde inde. Nikdy som nebol vojak, aj keď som chcel, nedovolilo mi to ani zdravie a ani túžba po vzdelaní. Keď som sa hlásil na výšku, tak na vojenskej boli ročníky uzavreté. Čiže jediné, čo som chcel dosiahnuť bolo byť pre vás dobrým príkladom. Ak za všetky tie roky len pár z vás dokáže dnes uhnúť starším, spraviť dobrý skutok, tak môj čas strávený s vami nebol zbytočný.

 

2017 nová generácia

 

Tento rok bude výnimočný hneď z viacerých pohľadov.

 

Samozrejme, že sa na jednom turnuse objaví aj sám gen. Horčica, avšak okrem neho sa o vás budú starať aj jeho skvelí nasledovníci, ktorých prídem vždy skontrolovať. Čaká na vás novučičký vojenský stan s našou vlajkou, pod ktorým budeme mať všetky nástupy a večerné programy, nové miesto oddychu a zábavy určené do zlého počasia. Nové zbrane, splav, noc v lese plná zvukov, skvelý gulášik, nočné hry a pochody. Všetko to cítim a už teraz sa neviem dočkať toho, čo všetci spolu zažijeme … .

 

Misia bude tento rok omnoho vojenskejšia! 1. turnus extreeem! Ste povolaní! Váš generál Horčica

Milujem Misiu, mám za sebou už tri roky a teším sa na budúci rok. Mám vás veľmi rád.

(Tomáš, Misia Orava, 2016)

 

Misia mi splnila všetky priania, je to ten najlepší tábor, vidíme sa o rok.

(Anet, Misia Orava, 2016)

 

Prácu, ktorú robíte, robíte dobre, určite ďalší rok (už tretí) Vaše služby využijeme. Tentokrát aj pre dcérku.

(Matabi, Misia Orava, 2016)

 

Chodím s vami do tábora už 3 roky a to väčšinou 2x za leto. Som véééľmi spokojná a budem s vami chodiť, kým budem mať vek na tábory :-)

(Andrea, Misia Orava, 2015)

 

Ďakujeme za super program, aj keď bol menší problém, vyriešil sa k veľkej spokojnosti. Preto chceme navštíviť tábor znovu! Bolo supeeer :-)

(Lukáš a Martin, Misia Orava, 2015)

 

Ste úplne cool! Hlavný vedúci Horčica je ten najlepší animátor forever! Inak Horčica, potajomky sme ťa medzi deckami volali kečup :-) Bucko, s tebou vyhrá úplne každý tím! Síce sme boli na druhom mieste, ale je to úplne jedno, pretože sme tá najpartička. Zuzu je zdravotníček, ktorý vylieči všetko, aj ebolu :-)

(Andrea, Misia Orava, 2015)

 

Animátori boli vynikajúci a hlavne zábavní. S každým som sa vedel porozprávať či o tábore alebo o iných veciach. Zdravotník, to bol proste Žužu, zábavný a dokonca vedúci môjho tímu. Hlavný vedúci Horčica je vynikajúci a som rád, že som s ním mohol byť aspoň tých 10 dní. Na budúci rok chcem ísť do tohto tábora aj kvôli animátorom. Chcel by som im odkázať, aby nezabudli na “východniara” a že sú skvelí.

(Východňár, Misia Orava, 2014)

 

Všetci animátori, zdravotníčka, aj hlavný vedúci /Horčica/ v našom tábore Misia Orava boli výborní, priateľskí a starostliví. Chceli by sme sa im veľmi poďakovať - aj Marek Stehlík, aj mamka.

(Marek, Misia Orava, 2014)

 

Sme spokojní, že chodíme do táborov práve cez Slniečko, nakoľko sa vráti naše dieťa spokojnejšie, šťastnejšie a samostatnejšie ako bolo pred odchodom. Ďakujeme!!!

(Martina Melichová, Misia Orava, 2013)

                                         

Ďakujem za pekné leto, naučil som sa robiť si poriadok v izbe a poupratovať po sebe. Skúsil som, aké je to byť sám v lese po tme a nezblázniť sa :-). Ďakujem za nových kámošov!

(Andrej, Misia Orava, 2013)

                                         

Dúfam, že budúci rok sa mi podarí opäť sa k vám dostať, aby som mohol Generálovi ukázať, že som nič nezabudol.

(Maťko, Misia Orava, 2013)

                                         

Generál, ste tam? No nie je to úžasné? ... Naučili ste ma a ostatných bojové umenia a mne sa to pekelne hodí. A aj tak Vás mam zatiaľ zo všetkých generálov najradšej. Vy ste ma naučili nevzdávať sa a vďaka Vám mám o niečo radostnejší život.

(Marko Satina, Misia Orava, 2013)

 

Kód

Termín

Dní

Cena do 31.3.
bez dopravy / s dopravou

Cena
bez dopravy / s dopravou

 
91 02.07. - 09.07. 8 - / - vypredané / -
92 09.07. - 16.07. 8 - / - vypredané / -
93 16.07. - 23.07. 8 - / - vypredané / -
94 23.07. - 30.07. 8 - / - vypredané / -
95 30.07. - 06.08. 8 - / - vypredané / -
96 06.08. - 13.08. 8 - / - vypredané / -
97 13.08. - 20.08. 8 - / - vypredané / -
98 20.08. - 27.08. 8 - / - 219,00 € / -


Už v cene tábora !
  • ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim
  • animátori, zdravotník
  • program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží
  • foto z tábora k stiahnutiu na internete

  • cool tričko Misia Orava

  • splav na rieke Orava

CK odporúča:
  • za príplatok 2,70€ komplexné cestovné poistenie ECP 
    (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
  • za príplatok 22€ fakultatívny autobusový výlet do Podbielu /jazda v tanku/ a 4-hodinový vstup do AquaRelaxu v Dolnom Kubíne (www.aquakubin.eu)
Doporučený vek: 9 - 16
Organizátor tábora CK Slniečko


Akceptujeme platbu:
Akceptujeme platbu
©1996-2014 CK Slniečko, spol. s r.o.
Všetky práva vyhradené.
Tel: +421 (0) 915 879 018, +421 (0) 32 652 19 11
E-mail: slniecko@ckslniecko.sk
Návštevníci od 7.1.2009:
Stránku vytvoril kreatívny tím
Lemon Lion - Reklama, Webové stránky, SEO