Detské letné tábory Zahraničné tábory, tábory v zahraničí Jarné prázdniny Denné Tábory Rodinné tábory
www.ckslniecko.sk > Tábory > MISIA ORAVA

MISIA ORAVA

PÓÓÓ-ZOR!!! Tak ako v minulých rokoch, tak aj teraz otvorí svoj prijímač Misia Orava. V ňom na vás čaká generál Horčica a jeho plukovníci. Tí každoročne z bažantov vychovávajú plnohodnotných "vojakov". Misia Orava je ukrytá pod Kubínskou hoľou, kde sa spája divočina s moderným svetom. Pod dozorom generála sa budete ako vojaci stávať lepšími telom i dušou. Vaša morálka bude časom pevná ako z ocele. Naučíte sa prežiť v lese, splavovať rieku, viazať uzly a stopovať zver. Tak ako k vojakom neodmysliteľne patria zbrane, tak aj vy si ich spolu vyskúšate pri adrenalínovom airsofte. Tieto jedinečné zážitky vám poskytne nezabudnuteľná Misia Orava. ČELOM VZAD!!! Zbaliť maskáče, kanady, pršiplášť, karimatku, spacák a poklusom klus na autobus - smer Orava!

Horský hotel sa nachádza cca 4km od Dolného Kubína v prekrásnom prostredí Oravy pod úpätím Kubínskej hole
(www.belez.sk)

Ubytovanie:

2,4-lôžkové izby (1 x 6-lôžková) s vlastnými soc. zariadeniami
kapacita 45 regrútov


Hodnotenie ubytovania strediska:
Strava:

5x denne + pitný režim

Vybavenie strediska:

Jedáleň, bufet, UFO (spoločenská miestnosť), herňa pre deti, univerzálne prírodné ihrisko, plážový volejbal, stolný tenis, vonkajšie ohnisko, preliezky, trampolína, TV, DVD


Hodnotenie vybavenia strediska:
Doprava:

individuálna alebo autobusová z BA, TT, TN, PB, ZA

Fotografie zo TáboraFotografie zo Tábora

Misia Orava

Výcvik pre nadšencov ...

 

1. Prečo výcvik na Orave

Krásny hotel pod Kubínskou hoľou sa stal už pred mnohými rokmi domovom toho najlepšieho vojenského tábora v širokom okolí. Keď som sa tu po prvý raz rozhliadol, okamžite som sa zamiloval do ľudí i do kraja a povedal som si, že tu ten tábor musí byť! Jediné, čo ma mrzí, sú až príliš dobré ubytovacie podmienky vzhľadom na tému. Predsa len vojaci musia niečo vydržať. Orava nám poskytne na výcvik to pravé: priestor, prírodu, prekážky, adrenalín.

 

2. Airsoft a výcvik

Prvé, čo musíte pochopiť, je, že airsoft je len hra! Žiadny hlúpy výcvik teroristov alebo budúcich výtržníkov. Airsoft je tu pre všetkých nadšencov a bláznov do adrenalínových športov! Veď čo už môže byť lepšie ako realistické zbrane a ten pocit, že nás môžu trafiť? A pokým sa budú jedny hrať, zvyšných zabaví prvá lesná rambodráha v histórii nášho tábora. Celý výcvikový proces budeme tento rok venovať zoceľovaniu tela i ducha vás i nás.

 

3. Noc v lese

Naša pevnosť je už takmer dokončená. Chýbajú jej strechy, dvere a pár stien bude chcieť isto znova opravy. No potom si užijeme krásnu hviezdnu noc v pokoji a kľude, ale najprv tie steny. Ako správni vojaci, musíme mať nepriepustnú pevnosť plnú odvahy a sily, skrytej vo vás samotných. Už sa neviem dočkať našej vlastnej pevnosti Alcatraz ukrytej v oravských vrchoch.

 

4. Adrenalín patrí k tomu

Nočná hra v štýle prepadu komanda, rýchly nástup neskoro v noci, alebo skoro ráno?! Pochod po stopách cudzích vojakov, orientácia v nočnom lese - len vy so svojou jednotkou! Cítiš to vzrušenie? Tma, praskot vetvičiek pod nohami, laň, ktorá preskočí cez cestu. Splav, ktorý absolvujeme na rieke Orava, je popri tom asi slabá káva. Ale je to ten najlepší relax počas nášho výcviku.

 

5. Generál Horčica

Moje meno patrí k Misii asi rovnako, ako k nutele pečivo. Všetci už asi viete prečo a ako pracujem s deťmi, ale tento rok som sa rozhodol pre niečo nové! Tento rok ide Horčica späť do formy. Tak dúfam, že máte odvahu podstúpiť tento boj so mnou! Vyhlasujem rok Horčicovho prebudenia! Vojaci, povstaňme a poďme do toho spolu a uvidíme, kto je najlepší!

           

Ste povolaní!

Váš gen. Horčica

Chodím s vami do tábora už 3 roky a to väčšinou 2x za leto. Som véééľmi spokojná a budem s vami chodiť, kým budem mať vek na tábory :-)

(Andrea, Misia Orava, 2015)

 

Ďakujeme za super program, aj keď bol menší problém, vyriešil sa k veľkej spokojnosti. Preto chceme navštíviť tábor znovu! Bolo supeeer :-)

(Lukáš a Martin, Misia Orava, 2015)

 

Ste úplne cool! Hlavný vedúci Horčica je ten najlepší animátor forever! Inak Horčica, potajomky sme ťa medzi deckami volali kečup ;D.  Bucko, s tebou vyhrá úplne každý tím! Síce sme boli na druhom mieste, ale je to úplne jedno, pretože sme tá najpartička. Zuzu je zdravotníček, ktorý vylieči všetko, aj ebolu :D

(Andrea, Misia Orava, 2015)

 

Animátori boli vynikajúci a hlavne zábavní. S každým som sa vedel porozprávať či o tábore alebo o iných veciach. Zdravotník, to bol proste Žužu, zábavný a dokonca vedúci môjho tímu. Hlavný vedúci Horčica je vynikajúci a som rád, že som s ním mohol byť aspoň tých 10 dní. Na budúci rok chcem ísť do tohto tábora aj kvôli animátorom. Chcel by som im odkázať, aby nezabudli na “východniara” a že sú skvelí.

(Východňár, Misia Orava, 2014)

 

Všetci animátori, zdravotníčka, aj hlavný vedúci /Horčica/ v našom tábore Misia Orava boli výborní, priateľskí  a starostliví. Chceli by sme sa im veľmi poďakovať - aj Marek Stehlík, aj mamka.

(Marek, Misia Orava, 2014)

 

Sme spokojní, že chodíme do táborov práve cez Slniečko, nakoľko sa vráti naše dieťa spokojnejšie, šťastnejšie a samostatnejšie ako bolo pred odchodom. Ďakujeme!!!

(Martina Melichová, Misia Orava, 2013)

                                         

Ďakujem za pekné leto, naučil som sa robiť si poriadok v izbe a poupratovať po sebe. Skúsil som, aké je to byť sám v lese po tme a nezblázniť sa :-). Ďakujem za nových kámošov!

(Andrej, Misia Orava, 2013)

                                         

Dúfam, že budúci rok sa mi podarí opäť sa k vám dostať, aby som mohol Generálovi ukázať, že som nič nezabudol.

(Maťko, Misia Orava, 2013)

                                         

Generál, ste tam? No nie je to úžasné? ... Naučili ste ma a ostatných bojové umenia a mne sa to pekelne hodí. A aj tak Vás mam zatiaľ zo všetkých generálov najradšej. Vy ste ma naučili nevzdávať sa a vďaka Vám mám o niečo radostnejší život.

(Marko Satina, Misia Orava, 2013)

 

Kód

Termín

Dní

Cena do 31.3.
bez dopravy / s dopravou

Cena od 1.4.
bez dopravy / s dopravou

 
211 01.07. - 10.07. 10 - / - - / -
212 10.07. - 17.07. 8 - / - - / -
213 17.07. - 24.07. 8 - / - - / -
214 24.07. - 31.07. 8 - / - - / -
215 31.07. - 07.08. 8 - / - - / -
216 07.08. - 14.08. 8 - / - - / -
217 14.08. - 21.08. 8 - / - - / -
218 21.08. - 28.08. 8 - / - - / -


Už v cene tábora !
  • ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim
  • animátori, zdravotník
  • program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží
  • foto z tábora k stiahnutiu na internete

  • cool tričko Misia Orava

  • splav na rieke Orava 

  • 4-hodinový vstup do AquaRelaxu v Dolnom Kubíne (www.aquakubin.eu)
CK odporúča:
  • za príplatok 2,40€ komplexné cestovné poistenie ECP 
    (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
Doporučený vek: 9 - 16
Organizátor tábora CK Slniečko


Akceptujeme platbu:
Akceptujeme platbu
©1996-2014 CK Slniečko, spol. s r.o.
Všetky práva vyhradené.
Tel: +421 (0) 915 879 018, +421 (0) 32 652 19 11
E-mail: slniecko@ckslniecko.sk
Návštevníci od 7.1.2009:
Stránku vytvoril kreatívny tím
Lemon Lion - Reklama, Webové stránky, SEO