Detské letné tábory Zahraničné tábory, tábory v zahraničí Jarné prázdniny Denné Tábory Rodinné tábory

MISIA Orava

… alebo “V Akadémii West point”

Svet je konflikt. A konflikt si žiada riešenia. Pripoj sa k nám a staň sa majstrom v maskovaní a prežití v prírode. Dáme ti možnosť dokázať, čo v tebe je pri skúškach tvojich schopností a odhodlania. Prežiješ noc v lese, spoznáš rastliny a zvieratá, vybuduješ pasce a dáš aj airsoft. Pripravíme ťa po taktickej a aj fyzickej stránke na všetko, čo ťa môže stretnúť.

 

Ako správny vojak splavíš rieku a prejdeš potoky, aby si sa nakoniec mohol zrelaxovať v Aquarelaxe. West point je tu pre tvrdých chlapov a ženy, čo chcú dokázať viac. Prvá vojenská akadémia je tu. Preveríme ťa, zocelíme ťa, spravíme z teba chlapa. Nástup! Povoláva Ťa generál Horčica s jeho elitným komandom!

Horský hotel sa nachádza cca 4km od Dolného Kubína v prekrásnom prostredí Oravy, pod úpätím Kubínskej hole.
(www.belez.sk)

Ubytovanie:

2 až 4-lôžkové izby (1x 6-lôžková) s vlast. soc. zariadeniami.
Kapacita 45 regrútov.


Hodnotenie ubytovania strediska:
Strava:

5x denne + pitný režim.

Vybavenie strediska:

Jedáleň, bufet, UFO (spoločenská miestnosť), herňa pre deti, univerzálne prírodné ihrisko, plážový volejbal, stolný tenis, vonkajšie ohnisko, preliezky, trampolína, TV, DVD.


Hodnotenie vybavenia strediska:
Doprava:

Individuálna alebo autobusová z BA, TT, TN,  PB, ZA.

Fotografie zo TáboraFotografie zo Tábora

V Akadémii West point

 

Regrúti pozor!


Tento rok sa na Misii Orava prenesieme spolu na pôdu hrdinov. Lepšie povedané na miesto, ktoré hrdinov tvorí a prináša ich svetu.

Tábor bude rozdelený na dve časti, prvá pre mladších regrútov, ktorá bude slúžiť ako prípravka na skutočnú akadémiu West point. Druhá časť určená pre starých harcovníkov bude niesť pracovný názov ELITE MODE a bude skutočne značne sťažená. ELITE MODE sa bude realizovať v prvom a treťom turnuse.

 

Aby sme sa chápali správne. Misia Orava získala za posledné dva roky určitú tvár, ktorá sa páči nielen nám, ale určite aj vám, čo dokazuje stúpajúca popularita a navýšenie turnusov, ktoré spolu absolvujeme. Klasická Misia Orava mala doposiaľ vždy svoj vojenský charakter, ktorý si udrží aj po tento rok, zatiaľ čo ELITE MODE bude mať podmienky náročnejšie. Nadriadení budú tvrdší, rýchlejší, dôslednejší. Aktivity, ktoré sme brali za ťažké, budú pre nás oddychovou zónou a skúškou vlastného chcenia. Len dúfam, že som vás nevyľakal a vidíme sa na ELITE MODE. wink

 

Na otváracom ročníku West pointu nás čaká nová rambodráha v lese, budovanie pevností a samozrejme airsoft. Novinkou bude hra "studená vojna" alebo "preteky v zbrojení", ktorá bude zameraná hlavne na vašu šikovnosť, obratnosť a rýchlosť a samozrejmosťou bude pochod v lese, nočný pochod.

 

Myšlienka misie ako vojenského tábora je prekonaná, prichystali sme pre vás vojenskú akadémiu, ktorá vám dá omnoho viac a samozrejme nezabudli sme ani na zábavu s našimi vernými i novými. Novinkou budú aj hry v meste, ktoré dostanú celkom nový význam a podobu a budú prispôsobené práve nám a naším potrebám.

 

Regrúti! Nadišiel čas povstať a ukázať všetkým, čo ste zač, nedokazujte to rodičom, frajerke, učiteľom, dokážte to sebe! Dokážte, že si zaslúžite hodnosť a svoje miesto v našich jednotkách.

 

Váš Generál Horčica

 

Animátori boli vynikajúci a hlavne zábavní. S každým som sa vedel porozprávať či o tábore alebo o iných veciach. Zdravotník to bol proste Žužu, zábavný a dokonca vedúci môjho tímu. Hlavný vedúci Horčica je vynikajúci a som rád, že som s ním mohol byť aspoň tých 10 dní. Na budúci rok chcem ísť do tohto tábora aj kvôli animátorom. Chcel by som im odkázať, aby nezabudli na východniara a že sú skvelí.

(Východňár, Misia Orava, 2014)

 

Všetci animátori, zdravotníčka, aj hlavný vedúci /Horčica/ v našom tábore Misia Orava boli výborní, priateľskí  a starostliví. Chceli by sme im veľmi podakovať - aj Marek Stehlík, aj mamka.

(Marek, Misia Orava, 2014)

 

Sme spokojní, že chodíme do táborov práve cez Slniečko nakoľko sa vráti naše dieťa spokojnejšie, šťastnejšie a samostatnejšie ako bolo pred odchodom. Ďakujeme!!!

(Martina Melichová, Misia Orava, 2013)

                                         

Ďakujem za pekné leto, naučil som sa robiť si poriadok v izbe a poupratovať po sebe. Skúsil som, aké je to byť sám v lese v tme a nezblázniť sa :-). Ďakujem za nových kámošov.

(Andrej, Misia Orava, 2013)

                                         

Dúfam, že budúci rok sa mi podarí opäť sa k vám dostať, aby som mohol Generálovi ukázať, že som nič nezabudol.

(Maťko, Misia Orava, 2013)

                                         

Generál ste tam?“. No nie je to úžasné? ... Naučili ste mňa a ostatných bojové umenia a mne sa to pekelne hodí. A aj tak Vás mám zatiaľ zo všetkých generálov najradšej. Vy ste ma naučili nevzdávať sa a vďaka Vám mám o niečo radostnejší život.

(Marko Satina, Misia Orava,, 2013)

 

Kód

Termín

Dní

Cena do 31.9.
bez dopravy / s dopravou

Cena od 1.10.
bez dopravy / s dopravou

 
101 01.07. - 10.07. 10 - / - vypredané / -
102 19.07. - 26.07. 8 - / - vypredané / -
103 02.08. - 09.08. 8 - / - vypredané / -
104 16.08. - 23.08. 8 - / - vypredané / -


Už v cene tábora !
  • ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim
  • animátori, zdravotník
  • program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží
  • výlet do AquaRelaxu v Dolnom Kubíne (www.aquakubin.eu)
  • autobusový výlet - splav na rieke Orava    
  • foto z tábora k stiahnutiu na internete
CK odporúča:
  • za príplatok 2,35€ komplexné cestovné poistenie ECP 
    (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
  • za príplatok 4€ táborové tričko CK Slniečko
Doporučený vek: 10 - 16
Organizátor tábora CK Slniečko


Akceptujeme platbu:
Akceptujeme platbu
©1996-2014 CK Slniečko, spol. s r.o.
Všetky práva vyhradené.
Tel: +421 (0) 915 879 018, +421 (0) 32 652 19 11
E-mail: slniecko@ckslniecko.sk
Návštevníci od 7.1.2009:
Stránku vytvoril kreatívny tím
Lemon Lion - Reklama, Webové stránky, SEO