Detské letné tábory Zahraničné tábory, tábory v zahraničí Jarné prázdniny Denné Tábory Rodinné tábory
 
www.ckslniecko.sk > Tábory > Bulharsko - Sunny beach 18+

Bulharsko - Sunny beach 18+

Bulharsko, Slnečné pobrežie

Slnečné pobrežie je najväčšie a najpopulárnejšie letovisko v krajine, kde to naozaj žije a to hlavne v noci. Je to bulharská Miami Beach, ktorá sa večer mení na divoký blikajúci Las Vegas s desiatkami diskoték a barov. Mladí dovolenkári, cez deň v podobe ospalých leňochodov, sa s príchodom noci menia na divoké šelmy a postupne opúšťajú hostel, aby väčšinu z týchto podnikov vyskúšali.

 

Po krátkom spánku denné svetlo odhalí dlhú pláž s množstvom reštaurácií a atrakcií, ktorá poskytne milosrdný kľud a odpočinok po náročnej noci. Nasleduje kúpanie, slnenie, skákanie do vĺn, bláznenie sa v mori a pre aktívnych plážový volejbal. Všetky ostatné služby už poskytne moderný hostel s bazénom a barom s wi-fi na recepcii. Nachádza sa cca 10 minút pešej chôdze od pláže v blízkosti obľúbeného aquaparku.

 

Ak sa rozhodnete nechať svoj organizmus chvíľku vydýchnuť a pozrieť si Bulharsko aj za denného svetla, stále prítomný delegát Vám zabezpečí napr. výlet do Nesebaru, či do Burgasu, odprevadí Vás do aquaparku a splní vám akékoľvek ďalšie splniteľné želanie. Verte, že okrem barov a diskoték je v Bulharsku veľa krásnych vecí, ktoré sa oplatí vidieť.

Ubytovanie:

Moderný mládežnícky Hostel 415 ponúka priestranné a pekné 2 až 6-posteľové izby s veľmi výkonnou klimatizáciou v každej z nich. Ubytovacím štandardom každej izby je balkón, WC so sprchou. Aj keď je Vám to úplne jedno, mali by ste vedieť, že vo viacposteľových izbách sú aj poschodové postele.

Strava:

Raňajky sa podávajú priamo v hoteli do určitej hodiny. Obedy Je možné doobjednať si a večere sa vydávajú priamo na mieste (príplatok cca 4€ / večera alebo obed).

Na pláži je väčší výber, väčšie porcie a väčšie ceny. Skutočne, nie je žiaden problém najesť sa kdekoľvek, dostatočne a chutne.

Doprava:

Je zabezpečená klimatizovaným autobusom. Cesta trvá s prestávkami cca 21 hodín. Trasa vedie cez Maďarsko a Srbsko (Rumunsko). Odchod autobusu z BA je o 9:00hod., príchod popoludní. Cestovný pas alebo OP je nutný!Fotografie zo Tábora

Upozornenie hlavne pre rodičov dospelých účastníkov: Nejedná sa o „detský tábor“, ale o klasický zájazd, kde mládež za seba zodpovedá sama a CK neorganizuje program. V čase začiatku zájazdu musí mať každý účastník 18 rokov, ani o hodinu menej. Rezerváciu aj podpísané zmluvy si vybavuje 18-ročný účastník sám (nie rodič). V prípade súrodencov sa môže zúčastniť jeden už od 16 rokov, avšak s písomným súhlasom rodičov a ak za neho dospelý súrodenec písomne prevezme zodpovednosť.

Názor CK: 10-dňová žúrka v plnej sezóne za smiešnu cenu, na ktorej nemôžete chýbať. Za takýchto podmienok sa dostanete do Bulharska len s nami.

Kód

Termín

Dní

Cena do 31.3.
bez dopravy / s dopravou

Cena
bez dopravy / s dopravou

 
401 02.08. - 11.08. 10 - / - - / 235,00 €
402 09.08. - 18.08. 10 - / - - / 235,00 €
403 16.08. - 25.08. 10 - / - - / vypredané
404 23.08. - 01.09. 10 - / - - / vypredané


Už v cene tábora !
  • ubytovanie (7x nocľah s raňajkami)
  • doprava z Bratislavy
  • sprievodca
  • pobytové poplatky
CK odporúča:
  • za príplatok 12€ komplexné cestovné poistenie
  • za príplatok 15€ / osoba v dvojlôžkovej izbe 
    (s touto požiadavkou informujte telefonicky ck)
Doporučený vek: 18 - 26
Organizátor tábora CK Úsmev


Akceptujeme platbu:
Akceptujeme platbu
©1996-2014 CK Slniečko, spol. s r.o.
Všetky práva vyhradené.
Tel: +421 (0) 915 879 018, +421 (0) 32 652 19 11
E-mail: slniecko@ckslniecko.sk
Návštevníci od 7.1.2009:
Stránku vytvoril kreatívny tím
Lemon Lion - Reklama, Webové stránky, SEO