Detské letné tábory Zahraničné tábory, tábory v zahraničí Jarné prázdniny Denné Tábory Rodinné tábory
 
www.ckslniecko.sk > Tábory > 13.komnata

13.komnata

Návrat do Atlantídy

Vitajte v novom svete, vo svete za hranicami fantázie. Uplynuli tisícky rokov, odkedy Atlantída zmizla z máp sveta. Polobohyni Bekyrione, ktorá kedysi vládla tejto tajomnej zemi, sa prisnil sen. V ňom znovu uzrela slnko nad lesmi mystickej Atlantídy. Cestu však poznačil zub času. Návrat nie je taký jednoduchý. Na pomoc si prizvala bytosti z Rádu Fantasy z ďalekých krajín. To však nestačí. Potrebuje práve teba! Vydaj sa na dobrodružnú púť a pomôž vládkyni a záhadným bytostiam vyriešiť nástrahy, ktoré ich čakajú! Pri putovaní ostrovom možno narazíš aj na začarovaných ochrancov lesa, ktorí ti pomôžu pri hľadaní, avšak pozor na bludičky, lebo tie ťa zvedú zo správneho smeru. Nastal ten čas. Chceš spoznať svet plný mágie? Chceš sa stať pravou rukou bytostiam z Rádu? Pomôžeš Bekyrione nájsť cestu do strateného domova? Zdoláš pevnosť Antanarivo? Podarí sa ti spoločne prejsť Arénou piatich elementov? Ak máš odvahu pridať sa k nám a chceš zažiť niečo nové, záhadné a čarovné, objav Atlantídu už toto leto aj ty!

Vynikajúci hotel sa nachádza v krásnom a ničím nerušenom horskom prostredí pohoria Javorníky. Kvalitné stredisko s krytým bazénom a peknou panorámou je vzdialené len cca 25km od Púchova. Nachádza sa v katastri obce Lazy pod Makytou v rekreačnej oblasti Čertov.  

(www.hotelfrantisek.sk)

Ubytovanie:

2,3,4,5 - lôžkové izby v dvojposchodovom hoteli s vlastnými sociálnymi zariadeniami.

Kapacita cca 100 lôžok v hlavnej budove.


Hodnotenie ubytovania strediska:
Strava:

5x denne + pitný režim

Vybavenie strediska:

Recepcia, jedáleň, dve spoločenské miestnosti, salónik, terasa, bufet, multifunkčné ihrisko, krytý bazén, plážový volejbal, stolný tenis, TV, DVD, ohnisko, rybník, ozvučenie …


Hodnotenie vybavenia strediska:
Doprava:

Individuálna alebo autobusová z BA, TT,  PN, TN.Fotografie zo Tábora

 

Návrat do Atlantídy​

 

Opäť prišiel ten čas, kedy lesy Čertova otvárajú svoju 13. komnatu. Ale tentokrát to bude iné. Prichádzajú nové bytosti a nové záhady. Hotel František sa na pár čarodní stane domovom pre objaviteľov, ktorých potrebuje na pomoc polobohyňa Bekyriona.

 

Prečo práve 13. komnata?

Pretože ťa potrebujeme. Podľa legendy pred stovkami rokov uvrhol na Atlantídu zlý čarodejník Barbanus kliatbu temného mesiaca. Slnko zapadlo za hranice zázračnej krajiny a na oblohu vystúpil mesiac v čiernom šate. Legendy Atlantídy zapadli prachom a ochrancovia ostrova boli nútení ho opustiť, krajina upadla do zabudnutia. Prichádza však Nový vek a existencia čarovného miesta sa vynára z hĺbín tajomstiev. Predzvesťou sú sny polobohyne Bekyriony.

 

Nájdi v Knihe bielej mágie tie správne zaklínadlá, aby si dokázal objaviť cestu smerujúcu na slnečné pláne Atlantídy. Spoznaj ochrancov lesa, ktorí pomôžu práve tebe na strastiplnej púti. Preži s magickými bytosťami 8 čarodní, počas ktorých budeš zbierať kúzelnícke predmety, ktoré neskôr využiješ v Aréne piatich elementov. Objav v sebe doteraz neobjavené a získaj indície prebádaním pevnosti Antanarivo. Pridaj sa do spoločenstva jednej z bytostí Rádu Fantasy a pomôž tak Bekyrione znovu nájsť jej domov.

 

Čo odkazuje Bekyriona?

„Verím, že práve ty si ten, kto mi pomôže vrátiť sa do mojej čarokrásnej krajiny. Predkladám ti výzvu – pridaj sa k spoločenstvu Rádu Fantasy, buď jedným z objaviteľov a získaj tak medailón „Fantasy“, ktorým sa môžeš pýšiť. Viem, že hľadanie tej správnej cesty je náročné, a preto si nájdeme čas aj na odpočinok. Pre druhý dych si zájdeme do kúzelných vôd Aqualandu Moravia a pôjdeme preskúmať zakázané územia inej krajiny, kde určite spoznáme nové pôvabné bytosti v ZOO Zlín. Spoločne sa presunieme bránou času na 4-kolesových tátošoch, na ktorých zažiješ pocit slobody. Príď na Čertov a spolu objavíme miesto, ktoré už dávno hľadám. Neváhaj! Čakám Ťa.

Tvoja Bekyriona.

Program tábora bol super a najviac sa mi páčilo natáčanie nášho filmu. Tím animátorov bol skvelý. Boli priateľskí, zohraní a zodpovední. CK Slniečko má tie najlepšie tábory pod slnkom :)

Viki, 13. komnata 2016

 

Tábor bol skvelý, animátori boli skvelí, vôbec sa mi nechcelo ísť domov, bolo super! Strašne mi chýbate.

Kika, 13. komnata 2016

 

Program bol úžasný a pestrý. Nie som síce moc rozcvičkový typ, ale nenašla sa aktivita, ktorá by ma nebavila :)

Linda, 13. komnata 2016

 

Program bol zaujímavý a originálny. Bavili ma súťaže a zaujalo ma stavanie bunkrov v lese. Animátori boli najlepší, akých som na tábore mal.

Patrik, 13. komnata 2016

 

Chcela som stretnúť nových ľudí a užiť si zábavu. Program bol skvelý, najlepšia bola Partička a Animátori zabávajú deti. Najmenej sa mi páčila rozcvička, ale páčila sa rodičom :)

Sára, 13. komnata 2016

 

Animátori boli najlepší, akých som kedy na tábore mal. Môj oddielový vedúci, Šafi, bol veľmi dobrý, zdravotníčka veľmi milá a priateľská a hlavná vedúca Mia bola top.

Lukáš,13. komnata 2016

 

Bola som zvedavá, o čom je 13. komnata. Program bol bohatý a zaujímavý. Najzaujímavejšia bola nočná hra.

Emma, 13. komnata 2016

 

Animátori boli super. Bola som v tábore prvýkrát a na tento tábor nikdy nezabudnem.

Natália, 13. komnata 2016

 

Oddielová vedúca bola zábavná, milá, priateľská a jednoducho super. Zdravotníčka milá, zodpovedná a priateľská. Hlavný vedúci zábavný, puntičkársky a milý. Chcem im odkázať, že mi veľmi chýbajú a že sa isto stretneme o rok.

Darinka, letný tábor 13.komnata 2015

 

Ďakujem za skvelý tím animátorov, za to, že som mohla spoznať nových kamarátov a za skvelé zážitky.

Viky, letný tábor 13.komnata 2015

 

Animátori boli super. Bola som v tábore prvý krát a na tento tábor nikdy nezabudnem. Ďakujem!

Natália, letný tábor 13.komnata 2015

 

V prvom rade by som chcela poďakovať hlavne mojej oddielovej vedúcej, ale aj všetkým animátorom, ktorí sa o mňa starali a snažili sa, aby sme si tábor užili v plnom prúde. Hlavný vedúci bol super, vymýšľal nám výborný a zábavný program. Chcem im odkázať, že boli úžasní a priateľskí. Naozaj mi s nimi bolo super a chýbajú mi veľmi!

Aneta, letný tábor 13.komnata 2014

 

Naši animátori sa veľmi snažili spestriť každú chvíľku a určite aj na rok pôjdem tam, kde budú oni. Bolo veľmi super!!! Zjedla som všetko a nepribrala som :)

Emma, letný tábor 13.komnata 2014

Kód

Termín

Dní

Cena do 31.3.
bez dopravy / s dopravou

Cena
bez dopravy / s dopravou

 
21 01.07. - 08.07. 8 - / - vypredané / -
22 08.07. - 15.07. 8 - / - vypredané / -
23 22.07. - 29.07. 8 - / - vypredané / -
24 29.07. - 05.08. 8 - / - vypredané / -


Už v cene tábora !
  • ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim
  • animátori, zdravotník
  • program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží
  • foto z tábora k stiahnutiu na internete
CK odporúča:
  • za príplatok 2,70€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)

  • za príplatok 4€ táborové tričko CK Slniečko

  • za príplatok 15€ autobusový výlet do ZOO Zlín (www.zoozlin.eu)
  • za príplatok 25€ autobusový výlet do Aqualandu Moravia (www.aqualand-moravia.cz)
Doporučený vek: 7 - 15
Organizátor tábora CK Slniečko


Akceptujeme platbu:
Akceptujeme platbu
©1996-2014 CK Slniečko, spol. s r.o.
Všetky práva vyhradené.
Tel: +421 (0) 915 879 018, +421 (0) 32 652 19 11
E-mail: slniecko@ckslniecko.sk
Návštevníci od 7.1.2009:
Stránku vytvoril kreatívny tím
Lemon Lion - Reklama, Webové stránky, SEO